کد مطلب: 

183343
اعطای پروانه FCP به کنسرسیوم توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان
شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان، پروانه ارتباطات ثابت (FCP) را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرد.
اعطای پروانه FCP به کنسرسیوم توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان

به گزارش سیتنا، پس از دور اول ارائه پروانه ارتباطات ثابت (FCP) به هشت شرکت اینترنتی، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نهمین مجوز بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت را به شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان اعطا کرد.

پروانه ارتباطات ثابت (FCP)،  با هدف تجمیع بیش از هزار پروانه موجود در حوزه ارتباطات ثابت اعم از PAP، PSTN، ISDP، ISP و VOIP صادر شده است تا تمامی خدمات در سراسر کشور، مستقل از نوع فناوری، به صورت انحصاری از سوی دارندگان پروانه‌ی FCP ارائه شود.

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان، کنسرسیومی متشکل از نه شرکت فعال صنعت مخابرات و اینترنت شامل فناپ، گسترش اطلاعات و ارتباطات ندا رایانه، آزادنت رسانه، شرکت رسانه آوابرید، شبکیه شریف، توسعه ارتباطات هما، ارتباطات اوراکل، فنی مهندسی مروا سیستم و پردیس اطلاع‌رسان سپهر است.

این کنسرسیوم در خرداد ماه سال جاری با عنوان کنسرسیوم پیشگامان نام‌آور اطلاعات و ارتباطات جاویدان تشکیل شد که پس از اخذ تاییدیه های لازم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پروانه‌ی FCP را تحت عنوان شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان دریافت کرد.

شایان ذکر است، این شرکت به منظور توسعه شبکه‌ی تجاری خود و استفاده‌ی حداکثری از توان و ظرفیت فعالان صنعت، اقدام به ایجاد و توسعه‌ی شبکه‌ی همکاران تجاری کرده و تاکنون موفق به توافق با سی شرکت فعال شده است. همچنین در ادامه راه، از فعالان قدیمی صنعت (دارندگان پروانه‌های PAP، PSTN، ISDP، ISP و VOIP) جهت مذاکره، توافق و پیوستن به شبکه‌ی همکاران تجاری دعوت می کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2016-01-03 00:25

افزودن دیدگاه جدید