کد مطلب: 

178201
بیش از 20 درصد کودکان، مبتلا به حساسیت‌های پوستی هستند
محافظت از پوست کودکان به کمک ماشین لباسشویی سامسونگ
شرکت سامسونگ الکترونیکس، به عنوان یک شرکت پیشرو و الهام‌بخش، برای رفع این نیاز مشتریان خود، ماشین لباسشویی WA3را طراحی کرده که با شستشوی فوق بهداشتی با آب داغ و افزایش دفعات آب‌کشی، از تحریک شدن پوست به علت تماس با پارچه جلوگیری و سلامت پوست کودکان را تضمین می‌کند.
محافظت از پوست کودکان به کمک ماشین لباسشویی سامسونگ

به گزارش سیتنا، لباس کودکان بیشتر از هر لباس دیگریلک و کثیف می‌شود. به همین دلیلبرای پاکیزگی کامل و استریل شدن، نیاز به شستشو با پودر دارد. اما پودر‌ها در صورتی که به طور کامل از سطح لباس‌ پاک نشوند،پس از تماس‌ با بدن کودکان، باعث تحریک پوست آنان شده و حساسیت‌های پوستی مانند درماتیت یا اگزما را تشدید می‌کنند. حساسیت‌هایی که در حدود10-30 درصد از کودکان مشاهده می‌شود و از جمله دلایل آن،عوامل وراثتی است.با این حال برای داشتن یک زندگی سالم‌تر،  می‌توان در کنار درمان، با روش‌هایی ساده از جمله شستشوی مناسب لباس‌ها،هم از پاکیزگی و استریلیزه شدن لباس و هم از سلامت پوست کودکان اطمینان حاصل کرد.

لباس‌هایتان را در محیطی استریل بشویید

شرکت سامسونگ الکترونیکس، به عنوان یک شرکت پیشرو و الهام‌بخش، برای رفع این نیاز مشتریان خود، ماشین لباسشویی WA3را طراحی کرده که با شستشوی فوق بهداشتی با آب داغ و افزایش دفعات آب‌کشی، از تحریک شدن پوست به علت تماس با پارچه جلوگیری و سلامت پوست کودکان را تضمین می‌کند.

ماشین لباسشویی WA3سامسونگ، با استفاده از آب پرفشار و داغ (90 درجه سانتیگراد) برای شستشوی فوق بهداشتی، محیط داخلی لباسشویی را پاکیزه و استریل می‌کند که از این قابلیت می‌توان برای لکه‌شویی، و پاک کردن لکه‌ها و چرک‌هایی که به خورد لباس رفته نیز، کمک گرفت. شستشو به این روش سبب کشته شدن باکتری‌ها و زدودن لکه‌های چربی، چرک و ... می‌شود. این لباسشویی با داشتن سه مد مختلف برای شستشو، می‌‌تواند شستشو را در سه دمای مختلف 90 درجه (شستشوی فوق بهداشتی)، 70 درجه (بهداشتی) و یا 40 درجه (شستشوی لباس کودکان) انجام دهد.

از تشدید حساسیت پوست کودکان‌تان جلوگیری کنید

پس از شستشو، مهم‌ترین عامل در تضمین سلامت پوست کودک، آب‌کشی کامل لباس است که باعث می‌شود ذره‌ای از مواد شوینده روی پارچه باقی نماند. سامسونگ که تلاش داردبا تکنولوژی پیشرفته و ایده‌های نوآورانه خود، تجربه‌ایمتفاوت برای مردم فراهم و زندگی راحت‌تری برای آنان به ارمغان بیاورد،لباسشویی جدید خود را با توجه به همین نیاز طراحی کرده است.لباسشویی WA3برای پاک شدن تمام مواد شیمیایی از سطح لباس،آنها را با فشار آب قوی می‌شوید. همچنین می‌توان تعداد دفعات آب‌‌کشی لباس را تا شش بار افزایش داد،به طوری که بعد از پوشیدن لباس توسط کودکان، خطری پوست آنان را تهدید نکند. 

ظرف یک ربع، لباس کودک‌تان را بشویید

معمولاًکودکان،لباس‌هایشانرازودتروبیشترازدیگرانکثیفمی‌کنند. به این ترتیب، شستشوی مکررآن‌ها، با توجه به حجم کم لباس کودکان چندان مقرون به صرفه نیست و مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند ماشین لباسشویی را هنگامی روشن کنند که ظرفیت آن نبستا پر شده باشد.. با استفاده از این لباسشویی، می‌تواندر صورت عجله داشتن، ظرف مدت 15 دقیقه با شستشوی سریع، لباس کودکان را از نو تمیز کرد.لباسشویی WA3می‌تواند حجم کمی از لباس‌ها را بدون نگرانی بابت مصرف آب و برق، بشوید.این لباسشویی همچنین برای آسان کردن انجام کارهای خانه، امکان شستشوی جداگانه لباس‌های متنوعی از جمله لباس کودک، لباس‌های رنگی یا لباس زیر بزرگسالان را بدون نگرانی از پس دادن رنگ یا بو، فراهم می‌کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-06-25 10:45

افزودن دیدگاه جدید