کد مطلب: 

178006
جواب پسر معاون مطبوعاتی احمدی نژاد به حواشی مهناز افشار و دخترش
یاسین رامین، پسر معاون مطبوعاتی دوران احمدی نژاد در مورد حواشی مهناز افشار و تولد فرزندش متنی را منتشر کرده که به نقل از پارسینه در زیر می آید:
جواب پسر معاون مطبوعاتی احمدی نژاد به حواشی مهناز افشار و دخترش

مینویسم؛ نه چون نوشته ها و نویسندگان اهمیتی دارند ،بلکه به پاسداشت حرمت وشعور خوانندگان.

خوشحال هستم که بلاخره برای گردانندگان سایتهای مشرق و الف این فرصت را فراهم کردم که با کینه ورزی نسبت به همسرم و جامعه هنرمندان، رویای قلبی خودشان را در قالب تیتر "شناسنامه آمریکایی حق مسلم فرزندان ماست" منتشر کنند وبه تبلیغ گسترده آن بپردازند.

هویت ایرانی قدمت و قداستش به طول تاریخ است وبی نیاز است از دایه هایی که از روی ناچاری چون گزینه دیگری ندارند حامل شناسنامه ایرانی باشند. فراوان بوده و هستند کسانی که همه امکانات عالم برایشان فراهم بوده وباز مفتخر به هویت ایرانیشان مانده اند.تلاش بی وقفه در دو سال گذشته برای لکه دار کردن آوازه یک هنرمند محبوب که امروز به همه نقشهای ملی و فرا ملی اش، نقش یک مادر ایرانی را افزوده است، تنها سو استفاده از صبر، نجابت و بزرگواری نیست، بلکه خیانت آشکاربه فرهیختگی فرهنگی است.

نه فقط در حمایت از "مهناز افشار"، بلکه به احترام خانواده بزرگ هنرمندان ایرانی و بویژه برای رفع نگرانی از دوستداران پر شمارشان ، باید اعتراف کرد که اساس این دروغ پردازیها، جنگ روانی علیه هنرمندانی است که علیرغم همه فشارها، دل در گرو فرهنگ این مرز وبوم دارند و همتشان بر آوازه مام میهن استوار است و در همه جا به شناسنامه ایرانی خود مباهات می کنند؛ ترس ازشهرت و محبوبیت باعث شده در سالهای گذشته تلاش های بیشماری برای راندن هنرمندان و مشاهیر از این مرز وبوم صورت گیرد؛ فارغ از هر قضاوتی تک تکشان فرزندان این خاک بودند که قربت و غربت این سرما یه ها را باید کسی پاسخگوباشد.

اما من به همسر صبور و فرزند نازنینم وعده میدهم اجازه سلب هویت ایرانی شان را به هیچ بنی البشری نخواهم داد. هویتی که نه تنها به روی کاغذ است که بر جان و دل حک شده است!

"مهناز افشار" نه به آمریکا مهاجرت کرده است و نه اساسا فرزندی در آمریکا به دنیا آورده و نه هرگز برای خود یا فرزندش شناسنامه آمریکایی درخواست کرده است!

دروغ گویی به منظور وارد کردن اتهامی چون "اقدام علیه منافع ملی"، ضدیت منتشر کنندگان با هویت انسانی خودشان است، پس تشریح اینکه حفظ صداقت در اطلاع رسانی مقدم برقضاوت افراد است، اطاله" درّ کلام" است؛ ومن به مخاطبان این سایتها صمیمانه پیشنهاد میکنم عمرگرانبهای خودشان را صرف کارهای مهمتری کنند واز لحظات حیاتشان لذت ببرند چرا که منتشرکنندگان ظاهرا نه منابع خبری واطلاع رسانی موثقی هستند، نه در تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب حد اقل مدبرانه رفتار میکنند و نه حتی قابل اعتماد ظا هر می شوند.

این که منتشرکنندگان چرا در آستانه ی انتخابات مجلس این چنین تلاش میکنند برای مناصب حکومتی تعیین و تکلیف کنند بسیار جای تامل دارد ، اما امروز صورت مساله اصلی این ایام کشور رفع مشکلات اقتصادی مردم است و پیش کشیدن مسایل حاشیه ای زندگی خصوصی مشاهیر تلاشی عاجزانه برای انحراف افکار عمومی است ؛ به همین خاطراز سیاستمداران طراز اولی که خودشان، فرزندانشان و یا نوه هایشان شناسنامه آمریکایی یا انگلیسی دارند، دعوت میکنم جهت حفظ آرامش خودشان هم که شده فکری به حال وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم کنند تا حاشیه سازیهای واقعی دامن گیر خودشان نشود. و در پایان به عنوان یک تبعه ایرانی از رییس جمهور محترم صمیمانه درخواست میکنم ضمن همه مشغله هایشان تدبیری برای حفظ حرمت اشخاص به ویژه در فضای رسانه ای بکنند چرا که پس از پایان دوره ، خود بیش از پیش درگیر آن خواهند شد.

به امید روزی که نه تنها شناسنامه هایمان ایرانی باشد، بلکه خودمان شناسنامه ایران باشیم
یاسین رامین- یکشنبه 17 خرداد 1394

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-06-14 00:36

دیدگاه‌ها

تصویر محمدرضا
دیگه به شعور ما توهین نکن.ما رو هم احمق فرض نکن.برو گل پسر ..بابات نبود هیچی نبودی؟هیچی.حتی مهناز افشار نگاهت نمی کرد.......بیخیال بزار به حال خودمون باشیم.......همه چی آرومه من چقدر احمقم.......
ارسال شده توسط محمدرضا در 24 خرداد 94 - 21:01
تصویر ایرانی
جناب گل پسر خیلی قشنگ و زیبا و بطور دقیق و روانشناختانه صحبت هایشان را فرمودند و از زن و فرزندشون تعریف و دفاع کرند که من و یاد ۸ سال دفاع از وطنم ایران انداخت که پدرانمان چگونه به دفاع از ایران و ایرانی پرداختند اون موقع ماها زیر بار آتش دشمن متولد شدیم که پدرانمان چندوقت بعد متوجه میشدن اما حالا تو گل پسر که ما نمیدونیم تو کدوم بیمارستان آلمان و یا شایدم تهران به دنیا آمدی ( انشااله اشتباه کنم) چه میدونی دفاع یعنی چی . البته مقصر تو نیستی مقصر بعضی از مردم من هستند که تو و بقیه ی آقازاده ها را به اینجا میرسانند تو و آنهایی که بیشتر تعداد روزهای عمرشان را خارج از ایران با بیت المال درس خوندن پس تو نمی توانی در مورد ایران نظر بدهی چون تو و بقیه دوستانت با یک پخ دشمن به یکی از بیمارستان های خارج از کشور میری و به قسمت رنگ پریدگی خودت رو نشون میدی .تو اگر درس خون بودی و یا اگر پدرت فهمیده بود که تو یک نخبه هستی در همین ایران هم میتوانستی نخبه بمانی . میگی امکانات ، نداریم ، نمی شه ؟ اینا همه حرفه گل پسر ما خیلی از نخبه ها رو در همین جنگ از دست دادیم اون موقع اونا نه باباهاشون یقه سفید بودن و نه به جایی وابسته و نه برای عکس اومده بودن و و و و و .گل پسر من نه تندروام نه دلواپسم نه دومم نه سومم ، من ایرانیم
ارسال شده توسط ایرانی در 24 خرداد 94 - 13:23
تصویر زهرا سادات کمال
سلام با خوندن حرف های این آقازاده متاثر شدم از این بازی کلمات و مغلطه!جناب رامین همسر شمادوست نداشته فرزندش در ایران به دنیا بیاورد رفته المان.این همه صغری کبری چیدن نداره اما این حق من ایرانیست که از شما که با استفاده از نام پدر انقلابی و مذهبی در دولت قبل منصب داشتی و همسربه قول شما مشاهیرتون که وامدار شهرت و پول از مخاطبین ایرانیست متوقع باشیم با این حرکت به ملیت ایرانی ما توهین کردین.حساب شما هم در مورد امکانات و وام های دولتی که از صدقه سری ملیت ایرانی نصیبتان شده روشن است.از این همه بیانیه و پی نوشت همسر صبور!!و خودتان تنها چیزی که عایدتان نمیشود مقبولیت و محق بودن است ضمنامردم ایران عاجزانه از مسئولین زیربط در جهت رفع معضلات اقتصادی رسیدگی به اموال آقازاده ها و اعمال و حرکاتی که موجب بی حرمتی است رو درخواست دارند.در ضمن اقازاده رامین: همه دختران این مرزو بوم همسر و مادر خواهند شد پس اتفاق شگفت انگیزی نیوفتاده و سو استفاده از نام مادر زیبنده نیست.
ارسال شده توسط زهرا سادات کمال در 24 خرداد 94 - 02:41
تصویر حسن
در خبر ها بود که فرزندشان را د ر المان به دنیا اورده اند که اگر دروغ بوده که چه رسانه هایی دروغ پردازی داشتیم وخبر نداشتیم واگر راست بوده که بدا به حال ما واین هنرمندانمان
ارسال شده توسط حسن در 24 خرداد 94 - 01:45

افزودن دیدگاه جدید