کدخبر :173260 پرینت
13 اسفند 1393 - 13:52

فروش اینترنتی به مواد محترقه هم رسید!

رییس پلیس فتای استان البرز از دستگیری عامل راه اندازی یک سایت اینترنتی که اقدام به توزیع و فروش مواد محترقه و منفجره کرده بود، خبر داد.

متن خبر

به گزارش سیتنا، سرهنگ یزدان نیکنام با اشاره به فعالیت‌ ویژه پلیس فتا به منظور رصد سایت‌های مجازی و شناسایی آسیب های اجتماعی در ایام پایانی سال اظهارکرد: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال از چندی پیش اقدامات پلیس فتا در راستای شناسایی سایت‌های اینترنتی و وبلاگ‌هایی که اقدام به فروش مواد محترقه غیر مجاز می‌کنند، آغاز شده‌ است و در راستای شناسایی و برخورد با فروشندگان مواد محترقه، کارشناسان این پلیس با رصد و پایش فضای مجازی سایتی را شناسایی کردند که به تبلیغات گسترده در خصوص فروش مواد محترقه پرداخته بود.

وی با بیان اینکه کارشناسان پلیس فتا با به‌کارگیری شیوه‌های کشف نوین جرم و انجام تحقیقات گسترده مخفیگاه گرداننده سایت را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیرو به مقر انتظامی منتقل کردند، گفت: در این رابطه تعداد یک هزار و 763 عدد انواع مواد محترقه به ارزش بیش از 100 میلیون ریال نیز کشف و ضبط شد.

رییس پلیس فتای استان البرز در پایان با هشدار به گردانندگان این وب سایت‌ها افزود: کارشناسان پلیس فتا در راستای برقراری امنیت در فضای مجازی به صورت شبانه روزی در این فضا حضور فعال داشته و با هرگونه فعالیت مجرمانه‌ای که برعلیه نظم و امنیت شهروندان انجام شود برخورد قانونی و قاطع خواهند کرد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فتا، نیکنام از خانواده ها خواست تا در ایام چهارشنبه آخر سال مراقب فرزندان خود باشند تا آنها به خاطر لحظه‌ای هیجان دچار حادثه ای ناگوار نشوند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.