کد مطلب: 

12377

انتشار تصاویر خصوصی زن جوان شیرازی در اینترنت

رئیس پلیس "فتا" استان فارس از دستگیری مرد 39 ساله شیرازی خبر داد که با دسترسی غیر مجاز به تصاویر همسر یکی از اقوام درجه یک خود، وی را مورد هتک حیثیت در فضای مجازی قرار داده بود.

 

به گزارش سیتنا، سرهنگ سیدموسی حسینی در تشریح این خبر گفت: متهم پرونده روزی در منزل یکی از اقوام به اتاق خوابشان وارد شده و در اثر حسادتی که به این خانواده داشته است، تصاویر شخصی همسر وی را سرقت کرده و برای ضربه زدن به حیثیت آنها این تصاویر را در شبکه اجتماعی منتشر می‌کند.

 

وی ادامه داد: این خانواده که از این موضوع اطلاع نداشته‌اند با دیدن تصاویر در شبکه اجتماعی شوکه شده و اقدام به شکایت برای مشخص شدن موضوع می کنند.

 

رئیس پلیس "فتا" استان فارس بیان کرد: کارشناسان پلیس "فتا" با استفاده از اقدامات فنی و مهندسی اجتماعی وی را شناسایی و در بازجویی از شاکی مشخص می‌شود که فرد شناسایی شده از اقوام نزدیک شوهر شاکی است.

 

حسینی گفت: با کسب دستور قضایی متهم احضار و جرم ارتکابی از وی کشف و در تحقیقات انگیزه خود را انتقام جویی در اثر حسادت به این خانواده عنوان کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-21 18:44

دیدگاه‌ها

تصویر سیتنا 5
با سلام و احترام. ممنون از توجه شما. انتشار اخبار اینچنینی صرفا برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی است وگرنه نامی از فرد خاصی در خبر برده نشده است.
ارسال شده توسط سیتنا 5 در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
خوده شما باعث میشید همچین اخباری مورد توجه قرار بگیره و با ابرو بندگان خدا بازی بشه لطفن از این جور خبرا نگذارید
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید