کدخبر :12368 پرینت
01 بهمن 1392 - 14:40

استاندار تهران: پیاده سازی تکنولوژی روز مخابرات در تهران، پایلوت خوبی برای استان‎های دیگر است

متن خبر

استاندار تهران، گفت: پیاده سازی دانش و تکنولوژی روز حوزه‎ی مخابرات در تهران، پایلوت خوبی برای استان های دیگر کشور است. (برای دیدن گزارش تصویری اینجا کلیک کنید)

به گزارش خبرنگار سیتنا، سید حسین هاشمی که در مراسم افتتاح پروژه‎ی مخابراتی شهر جدید پرند سخن می‎گفت، با ابراز خرسندی از اقدامات توسعه‎ای مخابرات، تاکید کرد: سرمایه گذاری در شبکه‎ی ارتباطات کشور و توسعه‎ی این حوزه در مخابرات امروز بیش از گذشته دیده می‎شود.

استاندار تهران با اشاره به اینکه امروز زندگی اجتماعی و اقتصادی انسان‎ها وابسته به ارتباطات است، گفت: از آنجایی که استفاده از تلفن ثابت و همراه بخش مهمی از مشکلات مردم را حل کرده، لذا نمی‎توانیم از پیشرفت سریع ارتباطات که در دنیا اتفاق می‎افتد، غافل باشیم.

مهندس هاشمی، از شرکت مخابرات ایران به عنوان سردمدار ارتقاء تکنولوژی در کشور یاد کرد و افزود: با نگاه توسعه گرایانه‎ای که از مسؤولان مخابرات سراغ دارم مطمئن هستم که در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات مطابق با دنیا رشد خواهیم کرد.

وی از شهر پرند به عنوان یک شهر مدرن و به روز دنیا یاد کرد و گفت: خوشحالم که شرکت مخابرات ایران از آخرین دانش فناوری و تکنولوژی برای ارایه‎ی خدمات مطلوب به مردم این شهر استفاده کرده است.

 

استاندار تهران، از استان تهران به عنوان پیشانی نظام مقدس جمهورس اسلامی یاد کرد و افزود: پیاده سازی دانش و تکنولوژی روز حوزه‎ی مخابرات در تهران، پایلوت خوبی برای استان های دیگر کشور است.

مهندس هاشمی در پایان سخنان خود، شرکت مخابرات را پیشرو در سرمایه گذاری طرح های مخابراتی در کشور دانست و گفت: دولت تدبیر و امید هم سعی خواهد کرد هر جا که لازم باشد، از محل صندوق توسعه‎ی ملی، از این طرح های مردم پسندانه حمایت کند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.