کد مطلب: 

12351
حمله ایرانی‎ها به فیس بوک فوتبالیست دورگه ایرانی - ژاپنی!
حمله ایرانی‎ها به فیس بوک فوتبالیست دورگه ایرانی - ژاپنی!

همین مساله صفحه فیس‌بوک هاسه‌گاوا را به آخرین پاتوق مجازی ایرانیان تبدیل کرد تا با کامنت های خود حسابی از خجالت این ستاره 26 ساله دربیایند.

 

به گزارش سیتنا به نقل از جام، "آریا جسورو هاسه‌گاوا" ؛ این نام بازیکن ایرانی - ژاپنی است که "کارلوس کی روش" در اولین نشست خبری خود پس از قرعه کشی جام جهانی 2014 بر زبان آورد و رسما اعلام کرد که او را برای تیم ملی در نظر دارد.

هر چند این دعوت غیررسمی کی روش با پاسخ قاطعانه ای از سوی این بازیکن روبرو نشد اما این مساله واکنش های متفاوتی را در ایران به دنبال داشت. بعدها در سایت های مختلف خبری منتشر شد که هاسه‌گاوا به دلیل اطلاعات نادرستی که از ایران و زندگی در کشور پدری خود دارد، با فرستادن ایمیلی به یکی از مسوولان تیم ملی اعلام کرده که در صورت حضور در ایران، نیاز به بادی‎گارد دارد و به دلیل ناامنی ایران بدون محافظت شخصی در این کشور حضور پیدا نمی کند.

هر چند از همان ابتدا به نظر نمی رسید این خبر واقعیت داشته باشد اما همین مساله صفحه فیس‌بوک هاسه‌گاوا را به آخرین پاتوق مجازی ایرانیان تبدیل کرد تا با کامنت های خود حسابی از خجالت این ستاره 26 ساله دربیایند. البته در این میان بعضی از کاربران سعی کردند با کامنت های محبت آمیز خود او را برای بازی در تیم ملی ایران متقاعد کنند.

این در حالی است که در روزهای گذشته هجوم دسته جمعی ایرانی ها به صفحه فیس‌بوک لیونل مسی سروصدای زیادی را به راه انداخت تا جایی که پای رسانه های خارجی هم به این مساله باز شد. از طرفی آریا هاسه‌گاوا در فصل نقل و انتقالات از اف.سی توکیو جدا شد تا در فصل جدید جی لیگ پیراهن تیم سرزو اوزاکا را بر تن کند. تیمی که فصل گذشته در رتبه چهارم لیگ ژاپن قرار گرفت و جواز حضور در بازیهای لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-20 19:40

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
نیامد که نیامد چه کار کنیم غصه بخوریم این فرصتی برای ایشان بوده
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید