کد مطلب: 

12294
سوء استفاده جنسی از کودکان استان فارس با بارگذاری تصاویر مستهجن

مدیر صفحه ای که در یکی شبکه اجتماعی با بارگذاری تصاویر مستهجن از نوجوانان، کاربران را به دام می انداخت و آنها را مورد تجاوز و آزار و اذیت قرار می داد، دستگیر شد.

به گزارش سیتنا، رئیس پلیس "فتا" استان فارس در تشریح این خبر گفت: ماجرا از زمانی شروع می شود که کارشناسان اداره تشخیص و پیشگیری پلیس "فتا" فارس صفحه ای را در شبکه اجتماعی شناسایی کردند که مدیر این صفحه با قرار دادن تصاویری غیر اخلاقی از نوجوانان آنها را ترغیب به ورود به آن صفحه می کرد.

 

سرهنگ سیدموسی حسینی ادامه داد: این فرد پس از ورو کاربران به آن شبکه اجتماعی، با اغفال کاربران، آنها را مورد تعرض و اذیت ازار جنسی قرار می داد.

 

وی افزود: با مطرح شدن این موضوع تیمی از اداره مبارزه با جرائم سایبری، تشکیل و با اقداماتی فنی و پلیسی، موفق به شناسایی متهم در فضای مجازی شدند.

 

رئیس پلیس "فتا" استان فارس گفت: متهم در ابتدا سعی در گریز از دست ماموران در فضای مجازی را داشت که با اقدامات مهندسی اجتماعی متهم که مردی 45 ساله ساکن شیراز بود دستگیر شد.

 

سرهنگ حسینی با بیان اینکه متهم دستگیر شده به دلیل مشکلاتی که از لحاظ روحی داشت اقدام به تجاوز به هم نوعان نوجوان می کرد، ‌افزود: این فرد برای رسیدن به اهداف پلید خود، با ورود به فضای مجازی اقدام به دام انداختن کاربران نوجوان و اغفال آنها و سوء استفاده و تجاوز به آنان می کرده است.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-17 20:15

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
شمارابه دین و مذهبتان به خدایتان قسم می دهم اینجور آدمها را بکشید تا بچه های ما از دست این کثافت ها راحت شوند
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید