کد مطلب: 

12278
حمایت قاطعانه فیس‎بوکی مدل زیبای لبنانی از سید حسن نصرالله +عکس
حمایت قاطعانه فیس‎بوکی مدل زیبای لبنانی از سید حسن نصرالله +عکس

کلینک در یکی از مطالب منتشر شده در صفحه شخصی اش در فیس بوک و در واکنش به برخی انتقادات از نصر الله اظهار داشت: دست از سر نصرالله بردارید. اگر نصر الله نبود اسرائیل امروز در جونیه (شهر مسیحی نشین در شمال بیروت) بود.

 

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، CNN نوشت: یک مدل و خواننده زن لبنانی در اظهاراتی از سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان اعلام پشتیبانی کرد. "میریام کلینیک" ضمن اعلام تقدیر خود از نصر الله گفت که او مانع از رسیدن اسرائیلی ها به قلب بیروت شد.

 

این خواننده و مدل معروف لبنانی همچنین افرادی که از وی به دلیل حمایت از نصر الله انتقاد می کنند را مورد سرزنش قرار داد. کلینیک در یکی از مطالب منتشر شده در صفحه شخصی اش در فیس بوک و در واکنش به برخی انتقادات از نصر الله اظهار داشت: دست از سر نصرالله بردارید. اگر نصر الله نبود اسرائیل امروز در جونیه (شهر مسیحی نشین در شمال بیروت) بود. وی اضافه کرد: اگر کشور ما مثل کشورهای دیگر بود و مرزهای لبنان، امنیت داشت آیا حزب الله مسلح می‎شد؟ این مدل و خواننده معروف لبنانی در بخش دیگری از نوشته اش درباره متهم کردن نصرالله به دخالت در عملیات های تروریستی در لبنان هم نوشت: برخی کار را به جایی می رسانند که حتی انفجارهای افعانستان را به نصرالله نسبت می دهند، اما نصرالله فردی قوی است غیرممکن است به کسی دستور بدهد که بمب گذاری کند. حزب الله لبنان مرزها را امن کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-16 19:59

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
بهتره ایشان برن به شغل شریف خودشون بپردازن تا دخالت توی سیاست این کار خانم های عرب سالهاست که دیگه کهنه شده و کسی نیست که ندونه این کاراشون برای مشهور شدنه
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید