کد مطلب: 

11949

پیشگویی‎های نوستراداموس عرب برای سال 2014

پیشگویی‎های نوستراداموس عرب برای سال 2014

ستاره شناس مغربی که ادعا می شود به دلیل چند پیشگویی معروف از جمله در باره حوادث یازدهم سپتامبر، به نوستراداموس عرب شهرت یافته ، بارزترین پیشگویی های خود برای سال 2014 میلادی را اعلام کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری سیتنا به نقل از شبکه العالم " عبدالعزیز الخطابی" در گفت و گو با شبکه تلویزیونی فرانس 24 گفت که وی مدعی غیب گویی و آگاهی از عالم غیب نیست بلکه پیشگویی های وی نشات گرفته از مبانی ریاضی و نقشه های نجومی است.

 

وی در پیشگویی خود افزود که بهار عربی در کشورهای عربی تا سال 2015 میلادی ادامه خواهد یافت و سپس به برخی از کشورهای اروپایی منتقل خواهد شد.

 

این پیشگوی مشهور عرب درباره آینده آمریکا گفت: آمریکا شروع به پس رفت اقتصادی و سپس فروپاشی خواهد کرد و بازارها با شکست و رکود روبرو خواهد شد و این وضعیت باعث بهار آمریکایی خواهد شد.

 

وی براساس محاسبات نجومی خود گفت: آمریکا شاهد آتشی در داخل و خارج خواهد بود و آشوب و اغتشاش را به علت قیام (مردمی) به خود خواهد دید که در جریان آن مردم خواهان سرنگونی کاخ سفید خواهند شد و آمریکایی ها نارضایتی خود را از سیاست آمریکا در قبال اسرائیل ابراز خواهند داشت و در آینده نزدیک دلار حدود 90 درصد ارزش خود را از دست خواهد داد.

 

الخطابی همچنین از "وقوع حمام خون در هند" خبر داد و گفت که سوریه شاهد نبردهای خونینی خواهد بود و یک آتشفشان مملو از دود سیاه در مرکز لبنان سربر می آورد و سپس (این کشور) به دو بخش تقسیم می شود.

 

وی گفت: اسرائیل (فلسطین اشغالی) در آینده شاهد حمله ای از ساحل غربی و مشرق عربی خواهد بود و همچنین اروپا و کشورهای خاورمیانه بویژه کشورهای حوزه خلیج فارس روابط خود را در همه سطوح سیاسی و اقتصادی و نظامی تقویت خواهند کرد.

 

الخطابی همچنین "ظهور خیل عظیمی از زنبورها را که منبع آن مشخص نیست" پیش بینی کرد.

وی درباره کشور مغرب گفت که این کشور در دهانه آتشفشانی است که ممکن است در هر لحظه منفجر شود و دولت جدید عبدالاله بن کران با خطر مواجه است زیرا بحرانی در بین احزاب تشکیل دهنده آن روی خواهد داد و دولت در آستانه فروپاشی است و سال 2014 میلادی سال مرگ و میر درخصوص شماری از سران احزاب خواهد بود.

 

الخطابی بدون مشخص کردن سالی گفت که جهان در آینده شاهد دستاوردهای علمی قابل توجهی خواهد بود پیش گویی کرد که دانشمندان به داروهای جدیدی برای بیماریهای لاعلاج مثل ایدز و سرطان دست خواهند یافت.

 

وی پیشگویی کرد که تحقیقات علمی پاسخ های دقیقی برای چندین بیماری نظیر جنون گاوی یا بیماری های منتقل شونده از حیوانات به انسان بیابند و درمقابل بیماریهای جدید و بیماری های پوستی ظهور می کند.

 

الخطابی درباره علم کیهانی نیز گفت که کشف های بزرگی از جمله در زمینه موجودات زنده و مخلوقات دیگر در خارج از منظومه شمسی روی خواهد داد.

 

وی پیرامون روابط مغرب و الجزایر گفت که این روابط بعد از یک سری تنش و بحران چندین سال شاهد آغاز گشایش در سال 2015 میلادی خواهد بود و همچنین از امکان کسب نتایج خوبی توسط تیم ملی فوتبال الجزایر در جام جهانی برزیل خبر داد و گفت که این تیم "کارهای زیبایی" انجام خواهد داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-03 18:57

دیدگاه‌ها

تصویر یوسف
به نظر من اتفاق مهمی در دنیا خواهد افتاد .. وآن هم احتمالا ظهور امام زمان خواهد بود . ان شاالله . که برای مسلمانان بیشتر جای شادی دارد تا نگرانی
ارسال شده توسط یوسف در 31 شهريور 94 - 21:45
تصویر behzad
به نظر من اینها همش مزخرفه
ارسال شده توسط behzad در 11 دى 48 - 04:03
تصویر امیر حسین
همه مسلمانان از جمله شیعه و سنی باید وظیفه بدانند که هم نسبت به تهدید تفرقه و اختلاف از سوی وهابیت و سلفی ها و منافقین هوشیار باشند و هم متحد در راستای روشنگری نسبت به این وابستگان و منحرفین در جهان اسلام باشند که انشاءالله منزوی شوند .
ارسال شده توسط امیر حسین در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید