کد مطلب: 

11504

رمزگشایی از آب‌رفتن شبانه شارژ موبایل‌های اعتباری!

بررسی‌ها نشان می‌دهد شارژ برخی تلفن‌های اعتباری، عمدتا در تاریکی شب و وقتی مشترکان در خواب هستند کم می‌شود.

 

به گزارش سیتنا به نقل از صبحانه آنلاین، کم شدن ناگهانی و خودکار شارژ تلفنهای همراه اعتباری چند وقتی است که به دغدغه میلیونها نفر مشترکین این تلفن ها تبدیل شده است و در کنار دهها طرح به ظاهر متفاوت اپراتورهای تلفن همراه که سردرگمی خیلی از مشترکان را به همراه داشته و بسیاری عطای این خدمات را به لقایش بخشیده‌اند، حکایت پریدن خودکار شارژ تلفن‌های اعتباری هم مزید بر علت شده است.

 

شارژهای چند هزار تومانی اگرچه به لطف خدمات پرداخت الکترونیکی و اینترنتی به راحتی به دست می آیند اما گاهی مشترکان را در حسرت چند دقیقه مکالمه نگه می‌ دارند و به قول شیمی دانها "تصعید" می شوند.

 

یکی از دارندگان تلفن های همراه اعتباری در این خصوص به صبحانه می گوید: یک شارژ دو هزار تومانی برای خودم و یکی برای همسرم خریدم. فردای آن روز که خواستم تماس بگیرم دیدم هیچ شارژی ندارم. فکر کردم موبایل من مشکل دارد ولی وقتی با تلفن همراه همسرم هم خواستم تماس بگیرم متوجه شدم مشکل فقط مربوط به تلفن من نیست.

 

برخی دیگر از دارندگان تلفن های همراه اعتباری نیز همین عقیده را دارند و از پریدن ناگهانی شارژ خود ابراز گلایه و شگفتی می کنند.

 

یکی دیگر از افرادی که تاکنون با این مشکل مواجه شده، ماجرا را اینگونه توضیح می دهد: "حدود دو هفته پیش شارژ هزار تومانی خریدم و هیچ استفاده ای از آن نکردم. چند روز پیش که خواستم مبلغ شارژم را بدانم کد مربوطه را زدم و دیدم فقط ۷۰۰ تومان شارژ دارم. روز بعد هم که دوبار کد زدم دیدم شارژم ۶۰۰ تومان شده. مطمئن هم هستم که هیچ تماس یا پیامکی در این مدت نزده ام!"

 

نکته جالب تر اینکه شارژهای تلفنهای اعتباری، عمدتا در تاریکی شب و وقتی مشترکان در خواب هستند، در می روند، لذا پیگیری آنها جز از طریق رسانه ها قابل به نتیجه رسیدن نیست!

 

یکی دیگر از مشترکان تلفن های همراه اعتباری در این باره به صبحانه می گوید: ۹ شب شارژ تلفن همراهم را چک کردم و دیدم مبلغش ۴ هزار تومان است. صبح که از خواب بیدار شدم و دوباره چک کردم دیدم مبلغ شارژم ۳۶۰۰ تومان شده است!

 

در انبوه مشکلات و گرفتاری‎های روزمره، شاید خیلی‌ها اصلاً پریدن شارژ تلفنشان و یا افزوده شدن رقم قبض ماهیانه‌شان را متوجه نشوند اما برای بسیاری از افراد که دستی در حساب و کتاب دارند ولی علت واقعی کم شدن شارژ تلفنشان را نمی‌دانند، این اتفاق ممکن است سنگین تمام شود.

 

کم شدن خودکار شارژ تلفن‎های همراه که البته با ورود نسل جدید تلفنهای هوشمند بیشتر هم شده، کاسه صبر خیلی از دارندگان سیم کارت اعتباری را در کشور لبریز کرده و مشترکان می پرسند چرا شرکتهای تلفن همراه که دهها نوع تبلیغ رنگارنگ را برای جذب مشتری به خورد مردم می دهند، برای جلوگیری از کم شدن خودکار شارژ تلفنها، اطلاع رسانی دقیق نمی کنند؟

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-16 09:08

افزودن دیدگاه جدید