کد مطلب: 

11278

تعجب خارجی‌ها از بازی‌های رایانه‌یی تولید ایران

مسوول بازیهای رایانه‌یی مؤسسه تبیان از تولید 35 عنوان بازی رایانه‌یی در موسسه تبیان خبر داد و گفت: تاکنون بازیهای رایانه‌ای که طراحی شده اند، مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است و بسیاری از خارجی‌ها از اینکه جوانان ایرانی توانایی طراحی چنین بازی هایی را دارند، تعجب می‌کنند.

 

به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا منطقه گیلان، محمدرضا مهابادی با اشاره به رونمایی بازی رایانه‌ای مبارزان جنگل در رشت اظهار کرد: نسخه اصلی این بازی تا دو ماه آینده وارد بازار می‌شود و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه نسخه انگلیسی و عربی این بازی نیز تا سال آینده عرضه خواهد شد تصریح کرد: این بازی تا سال آینده در کشورهای آسیایی و اروپایی عرضه خواهد شد.

 

وی بیان تاریخ ملی و مذهبی کشور در غالب بسترهای جدید برای جوانان را یکی از رسالتهای موسسه بازیهای رایانه‌ای تبیان بیان کرد و ادامه داد: بازیهای رایانه‌یی یکی از بسترهای مورد علاقه جوانان است.

 

وی با اشاره به تاثیرگذاری بازیهای رایانه‌یی در بین جوانان اضافه کرد: رونمایی از بازی رایانه‌یی مبارزان جنگل یکی از برنامه‌های مهم موسسه تبیان است که به همت موسسه تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان تهیه و تولید شده است.

 

رونمایی از بازی رایانه‌یی مبارزان جنگل عصر فردا با حضور مسوولان کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء در رشت انجام می شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-07 13:52

افزودن دیدگاه جدید