کد مطلب: 

11226

برگزاری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان قزوین

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در استان قزوین، با هدف توسعه فرهنگ‌سازی استفاده از رسانه‌های دیجیتال، حمایت ازتولیدکنندگان داخلی و جریان‌سازی تولید دراستان قزوین برگزار می گردد.

 

به گزارش سیتنا، دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در استان قزوین با هدف توسعه فرهنگ‌سازی استفاده از رسانه‌های دیجیتال، حمایت ازتولیدکنندگان داخلی و جریان‌سازی تولید دراستان قزوین برگزار می گردد.

 

در نخستین نشست مطبوعاتی که با حضور رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اصحاب رسانه برگزار گردید، وی خواستار مشارکت حداکثری تمامی سازمان ها و نهادهای مرتبط در این حوزه جهت تداوم و برپایی نمایشگاه رسانه های دیجیتال در دیگر استان ها گردید.

 

نجفی سولاری افزود: تلاش شده است بخش‌های مختلف فرهنگسازی دیجیتالی در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شود تا بازدیدکنندگان ضمن بازدید از نمایشگاه با فرهنگ استفاده از فناوری آشنا شوند. 

 

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال ازتاریخ 25 تا 29 آذر ماه سال جاری درمحل دائمی نمایشگاه‌های استان با حضور تولیدکنندگان برتر کشوری و استانی در حوزه‌ رسانه‌های دیجیتال برگزار خواهد شد.لازم بذکر است ثبت نام نمایشگاه مذکور از تاریخ 13 لغایت 19 آذر ماه 1392 در سایت  login.saramad.ir انجام می پذیرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-05 20:30

افزودن دیدگاه جدید