کد مطلب: 

11159

نوزدهمین نمایشگاه الکامپ پنج‌شنبه آغاز می‌شود

مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی موسوم به الکامپ، ساعت 9:30 روز پنج‌شنبه 14 آذرماه در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

به گزارش سیتنا، رضا عالیان - مسوول روابط عمومی الکامپ نوزدهم - در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) گفت: این مراسم با حضو وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس سازمان فناوری اطلاعات، معاون وزارت صنعت معدن و تجارت، معاون وزارت بهداشت، فرماندهان ناجا و معاونت برخی دیگر از وزارت‌خانه‌ها برگزار خواهد شد.

 

وی همچنین افزود: این نمایشگاه از تاریخ 14 تا 17 آذرماه از ساعت 9 صبح تا چهار بعدازظهر به کار خود ادامه خواهد داد. در الکامپ نوزدهم بیش از 400 شرکت، ورود پیدا کردند. به علاوه تعداد 35 شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

 

به گفته او الکامپ نوزدهم طبق روال سابق هزینه ورودی معادل 1000 تومان خواهد داشت. 30 درصد از مشارکت کنندگان را شرکت‌های نرم‌افزاری، 30 درصد دیگر را شرکت‌های سخت‌افزاری و 40 درصد باقی مانده را هم مسائلی از قبیل دولت الکترونیک، سازمان‌های ارتباطی و غیره را تشکیل می‌دهند.

 

عالیان در پایان به کارگاه‌های آموزشی که در نمایشگاه الکامپ نوزدهم برگزار می‌شود اشاره و تاکید کرد: در این نمایشگاه هشت کارگاه با عنوان‌های شبکه اجتماعی سبک زندگی، شهروند هوشمند، سلامت هوشمند، شباب، رایانش ابری، واقعیت افزوده، آموزش هوشمند و هوشمندسازی تجارت برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-03 08:13

افزودن دیدگاه جدید