کد مطلب: 

11075

دعوت از کاربران اینترنتی برای مراجعه به سایت تایم و رای به حسن روحانی

دعوت از کاربران اینترنتی برای مراجعه به سایت تایم و رای به حسن روحانی

مجله آمریکایی تایم در پایگاه الکترونیکی خود فهرستی از نامزدها برای "شخصیت سال 2013" را منتشر کرد که در بین آنها نام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران نیز قرار دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری سیتنا به نقل از شبکه العالم ، کاربران اینترنتی با مراجعه به سایت تایم به افراد مورد نظر خود رای می دهند و این مجله به تناسب انتخاب مردم و با رای نهایی هیات سردبیری شخصیت سال را انتخاب خواهد کرد.

 

نام ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه ، بشار اسد  رئیس جمهوری سوریه ، عبدالفتاح سیسی وزیر دفاع مصر، رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه و ادوارد اسنودن افشا کننده اسرار جاسوسی آمریکا در این فهرست به چشم می خورد.

 

پاپ فرانسیس ، آنگلا مرکل  صدر اعظم آلمان ، باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و شی جیان پینگ رییس‌جمهوری چین، هم در کنار 42 شخصیت سیاسی ، فرهنگی و هنری نامزد شده برای انتخاب به عنوان شخصیت سال از سوی مجله تایم قرار دارند.

 

5455225.jpg

 

انتخاب شخصیت سال جهان از سال 1927 تاکنون ادامه دارد، در آن سال خلبان "چارلز لیندبرگ" برای نخستین بار به تنهایی از اقیانوس اطلس عبور کرد و به عنوان شخصیت همان سال انتخاب شد.

 

در طول سالهای مختلف شخصیت هایی همچون فرانکلین روزولت و ادولف هیتلر و جوزف استالین و جورج بوش و شخصیت "استفاده کننده از اینترنت" به عنوان شخصیت سال انتخاب شدند.

 

در سال 2007 ولادیمیر پوتین به عنوان شخصیت سال انتخاب شد و در سال 2011 این لقب به یک "تظاهرات کننده" اعطا شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-29 17:24

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
hasan roohani
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید