کد مطلب: 

11003

نسخه جدید سیستم جامع بیمه فناوران با امکانات نوین در راه بازار

سازمان فن آوران اطلاعات خبره که با ارائه خدمات نرم افزاری جامع سیستم بیمه به بیش از بیست سازمان معظم بیمه، برای انجام کلیه امور بیمه گری خود (صدور، خسارت، مالی، اتکایی، اسناد حسابداری، ...) در اقصی نقاط کشور مشغول به فعالیت می باشد، به زودی نسخه جدید سیستم جامع بیمه فناوران با امکانات نوین را عرضه خواهد کرد.

 

به گزارش سازمان خبری سیتنا (CITNA.IR)، در طول دهه گذشته فناوران همواره بزرگترین و تخصصی ترین شرکت IT در زمینه مکانیزاسیون صنعت بیمه بوده است و هم اکنون با بیش از  پانزده هزار نماینده بیمه و قریب به پنچاه هزار کاربر در سراسر کشور بطور همزمان و متمرکز مشغول انجام امور بیمه گری با سیستم جامع فنآوران اطلاعات خبره می باشد.

 

دلیل اصلی این امر و همچنین موفقیت شرکت فنآوران در کسب بیشترین سهم بازار در مکانیزاسیون صنعت بیمه کشور، توانایی شایسته سیستم جامع بیمه فناوران در مدیریت و گردش صحیح و سریع اطلاعات بیمه ای و نیز تعهد پذیری کامل سازمان می باشد. بطوریکه شرکت های معظم بیمه با اعتماد کامل به سیستم جامع فناوران، آنرا به سایر سیستم های داخل یا خارج کشور ترجیح داده اند. از سال 91  اقدام به ارائه سیستم اطلاعات مدیریتی یکپارچه نمایندگان بیمه (امین) برای نمایندگان محترم بیمه در حوزه امور نمایندگی نموده است.

 

4343444.JPG

 

سازمان فناوران برای مکانیزاسیون کامل و یکپارچه صنعت بیمه کشور گام های بلندی را برداشته است و برای تحقق این مهم، هم اکنون در شرکت فناوران، قریب 120 متخصص و کارشناس خبره  مستقر در 7 واحد کاری بطور شبانه روزی بر روی توسعه و پشتیبانی سیستم جامع بیمه فناوران همت می گمارند. که بیش از 85 درصد همکاران در سطح تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشند. 

 

سازمان فناوران اطلاعات خبره با عنایت به جایگاه پیشرو خویش در صنعت بیمه همواره خود را ملزم و مکلف به نوآوری در تکنولوژیهای نوین فنی می داند که با همت مجموعه فنی و تیم تولید بزودی شاهد ارائه نسخه جدیدی از سیستم جامع بیمه فناوران با امکانات نوین خواهید بود که مفاهیم نوینی اعم از داده کاوی و هوش تجاری (Data Mining, BI)،  استفاده از مدیریت قوانین کسب و کار (Rule Engine) و قابلیت عرضه برنامه تحت سایر محیط ها  اعم از: وب، موبایل و تبلت از دیگر امکانات سیستم خواهد بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.5 (2 رای)
سیتنا 5
2013-11-26 10:27

دیدگاه‌ها

تصویر پویان1219
با سلام. بنده نمایندگی بیمه دارم و ی سی دی نصب فن اوران از شعبه مربوطه دریافت کردم که نصب نشده..ایا میشه نسخه مشابه را از اینترنت دانلود کرد؟
ارسال شده توسط پویان1219 در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید