کد مطلب: 

10998

هشدار بسیج زنان درباره عادی سازی روابط نامشروع با "ویچت" (Wechat)

هشدار بسیج زنان درباره عادی سازی روابط نامشروع با "ویچت" (Wechat)
رئیس بسیج جامعه زنان در خصوص شبکه های اجتماعی جدید، اظهار داشت: در خصوص آثار و تبعات منفی چت های بی هدف و اعتیاد گونه در ایران مطالب قابل توجه علمی و کافی مطرح نشده و متاسفانه هیچ فردی در این راستا خانواده ها را آگاه نکرده است.

به گزارش سیتنا، مینو اصلانی با بیان اینکه پشت پرده شبکه اجتماعی جدید «وی چت» صهیونیست است که از این شبکه های مخرب حمایت می کند، ادامه داد: شبکه های اجتماعی جدید مانند «وی چت» و همچنین فیس بوک حیازدایی و ترویج اباگری را به دنیال دارد در واقع این شبکه های برای خانواده ها و جوانان مخرب هستند.

* عادی سازی روابط نامشروع توسط شبکه اجتماعی جدید «وی چت»
رئیس بسیج جامعه زنان با اشاره به اینکه شبکه اجتماعی جدید «وی چت» باعث عادی سازی روابط نامشروع می شود، افزود: شبکه اجتماعی جدید ویچت اصالت خانواده را متزلزل می کند و آثار منفی به دنبال دارد که باید به طور جدی به این مبحث پرداخت و جلوی گسترش چنین شبکه هایی را گرفت.

اصلانی در خصوص چت روم ها، اظهار داشت: با ورود به چت روم های ایرانی و فارسی زبان، قبل از هر چیز با پخش موزیک های دلخراش مبتذل (به ویژه رپ و متال) برخورد می کنیم که به راحتی می توان آن را بدون فیلتر گوش داد که این از آثار مخرب چت روم هاست.

* فریاد بی بندوباری در شبکه «وی چت»
وی ادامه داد: انتشار پیام های شرم آور جنسی ، عمل بسیار زشت و به دور از انسانیت است که در تمام روم ها مشاهده می شود و مرزی ندارد که به خودی خود ، مخصوصا برای نوجوانان و جوانانی آسیب زایی جدی دارد در جامع ایرانی و اسلامی باید این موارد حذف شود و جلوی آسیب ها گرفت.

رئیس بسیج جامعه زنان عنوان کرد: بازگو کردن موضوعات کاملاً خصوصی، جنسی، تن نمایی ،توهین به اعتقادات دیگران از مواردی است که در چت روم ها شاهد آن بوده و اخیراً با رویه عادی سازی این موضوع در ویچت به چشم می خورد که در نهایت اباحه گری جنسی و بی بندوباری را فریاد می زنند.

* آگاه سازی و هشدار به خانواده ها در خصوص ویچت
اصلانی با بیان اینکه باید فرهنگ دینی را تقویت کرده و جلوی این شبکه ها که پشتوانه اش استکبار است، به طور جدی گرفت، اظهار داشت: باید خانواده ها را هشدار و آگاه ساخت تا نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند که فرزندان به سمت چنین شبکه هایی روی نیاوره و گریبانگیر آن نشوند.

وی با اشاره به اینکه بعضاً طلاق ها ناشی از شبکه های اجتماعی است، گفت: باید آگاه باشیم که دشمن به دنبال فروپاشی خانواده های ایرانی است چراکه خود فاقد خانواده هستند؛ همچنین شبکه ماهواره نیز با عادی سازی خیانت و فحشا باعث طلاق ها می شوند که باید در این زمینه فرهنگسازی صورت گیرد.

* وظیفه سنگین رسانه در زمینه آگاه سازی مردم از آسیب های جدی ویچت
رئیس بسیج جامعه زنان با بیان اینکه رسانه های باید به خانواده ها هشدار داده و بتوانند آنها را در زمینه آسیب های جدی شبکه های اجتماعی جدید مانند «وی چت» آگاه کنند، افزود: باید مقابل هجمه فرهنگی دشمن ایستاد و نسبت به مخرب بودن شبکه های ماهواره ای و اجتماعی آگاه باشیم.

اصلانی با بیان اینکه در «وی چت» به راحتی و رایگان می توان صدای طرف مقابل را شنید که این امر در میان دختران و پسران نگران کننده است، گفت: حضور دختران و پسران نوجوان در «وی چت» که به سادگی مورد فریب افراد ناشناس قرار می گیرند خود یک آسیب جدی است و ما شاهد بی بند و باری و روابط دختر و پسر حتی در سراسر کشور می شویم که در این میان خانواده بی خبر هستند و بعد از آسیب جدی متوجه این موضوع می شوند.

وی ادامه داد: نباید دست روی دست گذاشت تا دشمن به هدف خود برسد؛ متأسفانه هنوز هیچ رسانه و مسئولی در خصوص این شبکه اجتماعی صخبت نکرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-26 07:29

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
متاسفانه ما ایرانیان همیشه کاری را انجام میدهیم و بعد که تبعات ان معلوم شد تازه به فکر علاج می افتیم.این مورد در مورد اینترنت و چت هم مشاهده میشود.هیچ فناوری به خودیه خود مخرب نیست و از چت استفاده های زیادی میتوان کرد اما ما چون در اجتماع محدودیت هایی برای ارتباط دو جنس میبینیم همان مشکلات حالا سر از دنیای مجازی در میاورند.یعنی مشکل حل نشده بلکه صورت ان تغییر کرده است.اندیشمندان و جامعه شناسان باید این مشکلات را قبل از وقوع ان اسیب شناسی کنند.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
وقتی امثال بابک زنجانی ها ، 28 هزار میلیارد تومان از بیت المال دزدی کرده اند(فساد اقتصادی) و الان از او به عنوان قهرمان اقتصادی !!! یاد می شود!!! تبعات فساد اقتصادی ، فساد اخلاقی جامعه است! فقیرتر شدن فقرا و.... وقتی فسادی کوچک در داوری فوتبال! (به علت ارتباط با افراد گردن کلفت)تبرئه می شود!!! با تکنولوژی نمی شود مبارزه کرد! مردم فرق گفتار باعمل را از شماها یاد گرفته اند!
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
بابا چرا بیخودی حرف میزنی من الان دوستام حتی بابام هم داریم با وی چت حرف میزنیم دلم میخواد صهیونستی بیاد حرفامو گوش کنه وقتی من با کمترین هزینه میتونم کارمو بکنم من میام 5000 تومن میدم کارت شارژ واسه 2 دو روز در ماه میشه 75000 تومن ولی با وی چت عکس میفرستم و اس ام اس میدم حتی تماس تصویری هم دارم(رایتل هم ایران گند زد تماس تصویریو غیر فعال کرد)از پروژه مشکل سیستمی رو میفرستم واسم توضیح میده با همین 5000 تومن شارژ واسه اینترنت که این همه امکانات داره تازه این 5000 رو هم همینطوری نمیده 6% مالیات 4700 تومن میده واسه من
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر مهدی
باسلام در مورد ویچت و دیگر نرم افزارهای اجتماعی و نحوه استفاده از آنان به خانواده ها بیشتر باید توضیح داد خصوصا در مجالس صمیمی تر . که خانواده ها متوجه باشند چقدر باید به فرزندانشان مهر و محبت بورزند و مرز حریم خصوصی هم تا کجا آزاد شده (حتی تا بیخ گوش پدر و مادر ها) bfها و gf ها می توانند پیش بیایند بدون هیچ نگرانی !
ارسال شده توسط مهدی در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید