کد مطلب: 

10943

تخفیف ویژه‎ی رایتل برای دانشجویان در الکامپ

تخفیف ویژه‎ی رایتل برای دانشجویان در الکامپ

در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ دانشجویان می توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم کارت های رایتل اقدام کنند.

 

به گزارش سازمان خبری سیتنا (CITNA.IR)، در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ که به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو ارائه گردیده است، دانشجویان می توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم کارت های رایتل اقدام کنند و از فناوری نسل سوم تلفن همراه (3G) بهره مند شوند.

 

بنابر این خبر دانشجویان می توانند از روز سوم آذر ماه با مراجعه به وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir نسبت به ثبت نام در طرح ویژه دانشجویان  اقدام نمایند.

 

در این طرح که تا پایان روز سیزدهم آذرماه ادامه خواهد داشت سیم کارت های اعتباری و دیتا با 75 درصد تخفیف و سیم کارت دائمی رایتل با 50 % تخفیف ارائه می شود.

 

شایان ذکر است دانشجویانی که در تاریخ فوق الذکر از طریق وبسایت رایتل اقدام به ثبت نام در این طرح کرده باشند می بایست در تاریخ 14 تا 17 آذرماه به غرفه رایتل در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه نموده و با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی، سیم کارت خود را دریافت نمایند.

 

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران  در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-24 05:50

افزودن دیدگاه جدید