کد مطلب: 

10644

ادغام سیم‌کارت‌های کلاسیک، میکرو و نانو در یک پوکه

ادغام سیم‌کارت‌های کلاسیک، میکرو و نانو در یک پوکه

شرکت تکنولوژیکی اُبِرتور با ارائه سه سیم‌کارت در یک بدنه (پوکه) راهکار توسعه‌ای قابل توجهی را برای اپراتورها به ارمغان آورد.

به گزارش سیتنا به نقل از تسنیم، شرکت تکنولوژیکی اُبِرتور (Oberthur) گفته که موفق به ارائه سیم‌کارتی تجمیعی و چند لایه شده که بر این اساس دارای پوکه‌ای سه لایه است.

پوکه‌ای که در سطح اول سیم‌کارت کلاسیک، در سطح دوم سیم‌کارت میکرو و در نهایت هم سیم‌کارت نانو را پشتیبانی می‌کند.

مشترکان با خرید یک کارت چند سیمی می‌توانند از سه سیم‌کارت و بسته به نیاز خود استفاده کنند.

سیم‌کارت‌های چند لایه این امکان را به مشترکان می‌دهد که از لایه کلاسیک برای تلفن‌های همراه خود استفاده کنند و در صورتیکه دستگاه‌شان را تعویض کردند و دیگر سیم‌کارت معمولی به کارشان نیامد، به اپراتور خود برای دریافت سیمی جدید رجوع نکنند بلکه بسته به پشتیبانی دستگاه جدید خود از میکروسیم یا نانوسیم استفاده کنند.

جالب است هر کدام از این سیم‌کارت‌ها قابلیت پشتیبانی از فرکانس اپراتورهای مختلف را دارند و می‌توانند از خدمت‌دهنده‌ای خاص استفاده کنند.

جالب است که ضخامت در نظر گرفته شده برای تمامی این چند سیم‌ بر روی پوکه اصلی با یکدیگر متفاوت است و به عنوان مثال ضخامت سیم‌کارت کلاسیک 2FF (ضخیم‌ترین)، میکرو 3FF و نانو 4FF(نازک‌ترین) است.

مدیر عامل این شرکت تولید کننده تجهیزات تکنولوژیک گفته که تولید سه سیم‌کارت در یک بدنه، راهکاری مؤثر در روش تحقیق و توسعه در دنیا است و اپراتورهایی هم که سیم‌کارت‌های مختص به خود را روانه بازار می‌کنند با این روش علاوه بر کاهش هزینه‌‌های خود قادر خواهند بود که نظر مشترکان را به خود جلب کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-10 19:48

افزودن دیدگاه جدید