کد مطلب: 

273578

سلفی‌ مرگ با طوفان در میرداماد!

مرد جوانی که پس از مشاهده طوفان عصر یکشنبه تهران به‌قصد گرفتن سلفی به‌سمت پنجره رفته بود، از طبقه ۱۲ خانه خود سقوط کرد و به کام مرگ فرو رفت.
سلفی‌ مرگ با طوفان در میرداماد!

به گزارش تسنیم، یکشنبه دوم آبان ماه، سقوط هولناک یک مرد جوان در خیابان میرداماد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام خبر، امدادگران اورژانس و تیمی از مأموران کلانتری ۱۰۳ گاندی با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

مأموران کلانتری با پیکر خونین مرد جوانی مواجه شدند که براثر سقوط از طبقه دوازدهم ساختمانی، دست راست وی قطع شده بود! همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیسی در محل حادثه حضور داشتند مرد جوان را به بیمارستان منتقل کردند، اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و مجروح حادثه روی تخت اورژانس فوت کرد.

بدین ترتیب تحقیقات با دستور بازپرس کشیک قتل کلید زده شد و بررسی‌های مأموران کلانتری ۱۰۳ گاندی مشخص کرد پسر جوان که در خانه حضور داشته پس از مشاهده طوفان به‌قصد سلفی گرفتن به‌سمت پنجره رفته و به‌دلیل وزش‌باد از طبقه ۱۲ به‌سمت خیابان سقوط کرده است!

با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی؛ جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این حادثه ادامه دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2022-10-24 18:22

افزودن دیدگاه جدید