کد مطلب: 

293137

شوک به استقلال؛ جای مهدی پور پر نمی‌شود!

استقلال نمی تواند تا آخر فصل بازیکنی را جایگزین مهدی پور کند.
شوک به استقلال؛ جای مهدی پور پر نمی‌شود!

به گزارش سیتنا، دیدار برابر مس رفسنجان علاوه بر 2 امتیاز، مهدی پور را نیز از استقلال و نکونام گرفت و هافبک میانی آبی ها دچار پارگی رباط صلیبی شد و بدین ترتیب او بین 6 تا 7 ماه از میادین به دور خواهد بود و نمی تواند برای تیمش به میدان برود.

از روز گذشته اخباری در رسانه ها مطرح شد مبنی بر اینکه استقلال می تواند نام مهدی پور را از لیست خارج کند و بازیکن جدیدی را وارد لیست خود کند. در اخبار آمده بود از آنجایی که آسیب دیدگی این بازیکن جدی و شدید است، طبق قوانین آبی ها قادر هستند خارج از پنجره نقل و انتقالاتی، بازیکن جدیدی جذب کنند.

اما پیگیری ها نشان می دهد که این موضوع صحت ندارد و فرشید طاهری مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان نیز در گفتگو با ورزش سه اعلام کرد که استقلال تا آخر فصل قادر به جذب بازیکن برای جانشینی مهدی پور نیست.

طاهری به ورزش سه گفت: براساس مقررات، بازیکنی که مصدوم می شود، باشگاه می تواند در اولین پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو، نام ایشان را از لیست خارج کند، بدون اینکه قرارداد آن بازیکن مصدوم را فسخ کند و نفر جدیدی را جایگزین او کند. الآن نیز چون نقل و انتقالات تمام شده در نتیجه قاعدتا استقلال نمی تواند بازیکنی را جایگزین مهدی پور کند.

او درخصوص اینکه آیا رضا میرزایی که از قبل بازیکن آبی ها بوده می تواند جانشین مهدی پور شود یا نه، گفت: نخیر چون لیست بازیکنان بزرگسال این تیم پر شده در نتیجه میرزایی نیز نمی تواند تا آخر فصل برای استقلال بازی کند.

طاهری در پایان و درخصوص تنها استثنا این قانون می گوید: قوانین کارگروه ناظر بر قراردادها فقط برای دروازه بان پیش بینی کرده بود که اگر یک گلر مصدوم شود، آن تیم می تواند یک سنگربان را جایگزین کند که باشگاه نساجی این کار را انجام داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2024-04-08 13:11

افزودن دیدگاه جدید