کد مطلب: 

266442

مهاجم جنجالی گل‌گهر به استقلال پیوست!

مهاجم گابنی گل گهر بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره کوتاه اما عجیب در فوتبال ایران راهی استقلال دوشنبه شد تا با این تیم فوتبال خود را ادامه دهد.
مهاجم جنجالی گل‌گهر به استقلال پیوست!

به گزارش ورزش سه، یکی از جنجالی ترین اتفاقات فوتبال ایران در سال 1400 موضوع اریک بایناما بود؛ مهاجم گابنی که گل گهر او را به خدمت گرفت. سیرجانی ها اما نتوانستند استفاده خاصی از خرید خارجی خود کنند. آنها نه تنها از این انتقال نفع نبردند بلکه با رایی که واکنش های بسیار به همراه داشت، هفت امتیازشان کسر شد.

با پیگیری باشگاه های استقلال، پیکان و سپاهان و اسنادی که به دنبال آن مورد بررسی دوباره قرار گرفت، این گونه تصمیم گیری شد که مهاجم گابنی بر اساس قوانین سازمان لیگ به صورت غیرقانونی با گل گهر قرارداد بسته و نتیجه سه بازی که سیرجانی ها با حضور او انجام داده بودند، 3-0 به سود حریفان تغییر کرد تا با کسر 7 امتیاز، شاگردان قلعه نویی از حالت یک تیم مدعی بیرون بیایند.

بایناما بعد از این که با چنین شرایطی مواجه شد، بایستی یک تیم جدید را برای ادامه کار خود انتخاب می کرد؛ انتخاب او استقلال دوشنبه بود؛ تیمی که برای فوتبالدوستان ایرانی آشناست و فصل گذشته در نقش شگفتی ساز از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و حریف پرسپولیس شد. مهاجم گابنی استقلال، این روزها به همراه هم تیمی های جدیدش در اردوی ترکیه حضور دارد. به گفته سرمربی گل گهر، قرارداد این بازیکن تمدید شده و حضورش در استقلال قرضی است. به این ترتیب سیرجانی ها که در استفاده فنی از بایناما ناکام بودند، با انتقال قرضی او سود مالی کسب کرده اند.

قلعه‌نویی در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص سرنوشت بازیکن گابنی گفت: "این را باید مدیریت بگوید اما بازیکن بسیار با کیفیتی است و در آینده نزدیک خیلی از این بازیکن خواهید شنید. فکر می‌کنم با یک تیم تاجیکی قرارداد بسته و در جام باشگاه های آسیا هم هست. فکر می‌کنم قراردادش را تمدید کرده‌اند و بصورت قرضی رفته است. این را مدیران باشگاه باید جواب بدهند."

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2022-02-22 23:49

افزودن دیدگاه جدید