کد مطلب: 

262646

حمله تند پرسپولیسی‌ها به صدری برای جذب بازیکن اروپایی توسط استقلال

هواداران پرسپولیس به شدت نگران آینده تیمشان هستند.
حمله تند پرسپولیسی‌ها به صدری برای جذب بازیکن اروپایی توسط استقلال

به گزارش ایران پژواک، پرسپولیس روزهای خوبی را سپری نمی کند و این باشگاه غرق در مشکلات مالی و مدیریتی است. همین مشکلات باعث شد پرسپولیس نتواند به خوبی خودش را برای دیدار حساس مقابل الهلال آماده کند تا در این دیدار شکست سختی بخورد. اتفاقی که باعث عصبانیت هواداران پرسپولیس شده است.

آنها معتقدند جدا از مسائل فنی، باخت پرسپولیس به الهلال دلایل دیگری هم داشته که به مدیریت ضعیف باشگاه برمی گردد. آخرین نمونه از شاهکار مدیریتی پرسپولیس به موضوع سفر کاروان این تیم به عربستان برمی گردد جایی که پرسپولیسی‌ها مجبور شدند با ۲۴ ساعت تاخیر راهی این کشور شوند.

بعد از این اتفاق مدیران پرسپولیس با انتقاد از طرف‌های عربستانی مشکلات به وجود آمده را ناشی از کم کاری آنها عنوان کردند، اما ساعاتی بعد مشخص شد که تقاضای دیرهنگام پرسپولیسی‌ها مانع از پرواز آنها در موعد مقرر به عربستان شده است.

هواداران پرسپولیس بعد از آگاهی از مقصر بودن مدیران باشگاه، انتقاد تندی را نسبت به بی برنامه‌ بودن مدیران پرسپولیس انجام داده‌اند و از سران باشگاه خواستند تا پاسخگوی کم‌کاری خود در ارسال مدارک برای سفر به عربستان باشند.

از سوی دیگر جذب بازیکن با سابقه حضور در تیم‌های اروپایی توسط باشگاه استقلال، هواداران پرسپولیس را بسیار خشمگین کرده است. هواداران پرسپولیس اعتقاد دارند علیرغم درآمدزایی بیشتر و کسب عناوین بیشتر توسط این باشگاه نسبت به رقیب دیرنه خود چرا مدیران پرسپولیس نتوانستند تا به الان گزینه های خارجی مد نظر یحیی گل محمدی را جذب کنند و آنها با این وضعیت شرایط خوبی در لیگ برتر نخواهند داشت.

در کنار این مسائل پرداخت نشدن طلب کالدرون و بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه و همچنین مشخص نبودن اسپانسر باشگاه، مسائلی است که باعث شد هواداران پرسپولیس به شدت علیه صدری موضع بگیرند.

آنها معتقدند سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس فقط وعده و وعید می دهد و به فکر فعالیت در فضای مجازی است.

پرسپولیسی‌ها معتقدند با لایو گذاشتن و انتشار پست و استوری نمی شود باشگاهی مثل پرسپولیس را اداره کرد. آنها همچنین خطاب به صدری گفتند فردی را می خواهند که در عمل کار کند و مشکلات پرسپولیس را به حداقل برساند و  مدیر مجازی نمی خواهند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-10-23 05:52

افزودن دیدگاه جدید