کد مطلب: 

250290

علیرضا نیکبخت واحدی: امیدوارم محمد نادری مثل خودم باشد

پیشکسوت باشگاه استقلال پس از پیوستن نادری به آبی‌پوشان به خبرورزشی گفت: امیدوارم میلیچ هم حفظ شود تا یک زوج فوق العاده را تشکیل بدهند.
علیرضا نیکبخت واحدی: امیدوارم محمد نادری مثل خودم باشد

به گزارش ایران پژواک، علیرضا نیکبخت واحدی درباره تجربه خودش از انتقالش از استقلال به پرسپولیس و بازیکنانی که چنین اقدامی را تجربه می کنند با ما همکلام شد و البته درباره نادری و پستش که هم پستی خود اوست نیز صحبت کرد. 

آقای نیکبخت! نادری از پرسپولیس به استقلال رفت
بله! به این بازیکن تبریک می گویم و می توانم بگویم به تیم خوبی آمده و برایش آرزوی موفقیت دارم.

این چالش را چطور ارزیابی می کنید؟
خب این اقدام کار هر بازیکنی نیست و باید بتوانند روحیه بالایی داشته باشند و خودشان را برای هر چالشی آماده کنند.

نادری را در این ارتباط چطور بازیکنی می بینید؟
او بازیکن حاشیه داری نیست. اصلا یادم نمی آید خیلی از او مصاحبه دیده باشم. این قبیل جابجایی ها در فضای حرفه ای این دوره که در آن هستیم خیلی راحت تر است. بازیکنی بی حاشیه به راحتی می تواند در هر دو تیم بازی کند و هیچ خطری هم به لحاظ برخورد تلخ هواداران آزارش ندهد. نادری در پرسپولیس هم که بود بازیکن محبوبی بود و ارتباط خوبی با هواداران داشت.نه آنقدر خودش را متعصب نشان داد که چنین روزهایی نتواند از این تیم جدا شود و نه اینقدر بازیکن بدی بود که کسی از جدایی اش ناراحت نشود. او حرفه ای رفتار کرده و این را قطعا در ادامه هم خواهیم دید.

تجربه بازی در یک تیم پرطرفدار مثل پرسپولیس چقدر به او کمک می کند که در استقلال موفق باشد؟
البته او بی تجربه اینچنینی راهی پرسپولیس نشده بود و قبلش در تراکتور هم توپ می زد. ولی خب حالا قطعا بهتر از دو تیم قبلی می تواند با جو یک تیم پرطرفدار کنار بیاید چون تجربه بیشتری دارد. ضمن اینکه الان که دیگر لیگ بدون تماشاگر برگزار می شود اصلا بحث این مسایل مطرح نیست. نادری می تواند خیلی راحت به فوتبالش مشغول شود.

شما سالها در استقلال، پرسپولیس و تیم ملی دفاع چپ بازی می کردید و می دانید یک دفاع چپ خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟
بله! اول باید دید فکری می خواهد از او در چه سیستمی استفاده کند. 2-5-3 یا 2-4-4؟ مثلا در دفاع 4 نفره مهم این است که پیستون ها دونده باشند و دائم در رفت و آمد باشند. رفت و برگشت بازیکن به نیمه خودی خیلی مهم است و از طرفی بازیکن خوب در چپ یا راست باید بتواند ارسال های به موقع و در حرکت داشته باشد. چنین بازیکنی می تواند تیمش را در یکی از دو جناح راست یا چپ بیمه کند.

قد و قواری خوبی هم دارد. تقریبا شبیه خود شماست؟
امیدوارم بازی اش هم مانند من باشد(خنده).

میلیچ چه می شود؟
نمی دانم قرار است بماند یا نه ولی این را مطمئنم اگر میلیچ را حفط کنند می تواند یک خط جلو برود. او یک بازیکن کاملا حرفه ای است و بهترین عملکرد را در دیدارهایی که به میدان رفت داشت. امیدوارم میلیچ هم حفظ شود تا یک زوج فوق العاده را تشکیل بدهند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-10-23 22:43

افزودن دیدگاه جدید