کد مطلب: 

243814
زکی‌پور: سه قهرمانی با پارتی ‎بازی، پرسپولیس را بدعادت کرده!
مدافع تیم فوتبال استقلال به خبرورزشی گفت: الان سه فصل است که ما تا آستانه قهرمانی پیش می‌رویم، ولی در نهایت اتفاقاتی می‌افتد که دست‌مان از جام لیگ برتر کوتاه می‌ماند.
زکی‌پور: سه قهرمانی با پارتی ‎بازی، پرسپولیس را بدعادت کرده!

به گزارش ایران پژواک، میلاد زکی‌پور مدافع تیم استقلال راجع به شرایط این روز‌های استقلال، تمرین در خانه و ... با ما همکلام شد. او که خبر داشت برخی پرسپولیسی‌ها علاقه‌مندند تیم محبوب‌شان را قهرمان این فصل اعلام کنند، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. در ادامه صحبت‌های مدافع تیم استقلال را می‌خوانید.

این روز‌ها در خانه تمرین می‌کنید؟
بله! به ناچار شرایط تمرینی به این شکل است.

در تهران هستید یا شمال و کنار خانواده؟
خیر! اصلاً به شمال نرفتم! چون در آخرین روز‌های تمرین گروهی حرف از شیوع بیماری کرونا بود نخواستم خانواده‌ام را از این طریق تهدید کرده باشم، به همین خاطر در همه این مدت در تهران ماندم.

اوضاع تمرینات به چه ترتیب است؟
هر روز طبق دستورالعملی که کادر فنی به ما می‌دهد تمرینات منظم انجام می‌دهیم تا از شرایط نسبی جسمانی‌مان دور نباشیم.

از شرایط مسابقات و وضعیت بلاتکلیفی لیگ حرفی نمی‌زنید؟
به هر حال همه منتظریم تا دستورالعمل کلی فیفا و AFC درباره مسابقات لغو شده همه کشور‌ها اعلام شود. قطعاً پس از آن دوباره تمرینات از سر گرفته می‌شود. آنچه مسلم است اینکه همه ما دل‌مان بدجوری برای فوتبال تنگ شده و دوست داریم دوباره دور هم بازی کنیم. برای بازگشت به مسابقات لحظه‌ها را می‌شماریم.

شنیده‌اید که برخی پرسپولیسی‌ها گفته‌اند با وجود ۱۰ امتیاز اختلاف لیگ باید تمام شده و ما قهرمان شویم؟
هر زمان با این شرایط به لیورپول جام دادند به آن‌ها هم می‌دهند! آن بنده خدا‌ها از همه دنیا در این زمینه محق‌ترند ولی کسی نگفته قهرمانی‌شان مسجل است.

اما پرسپولیسی‌ها معتقدند دیدار‌های آسانی پیش رو دارند.
چطور می‌گویند آسان؟ کدام تیم آسان است؟ مگر همین گل‌گهر نبود که یقه تیم استقلال را گرفت؟ آن هم در هفته‌های پایانی لیگ که همه تیم‌ها به خصوص همان‌ها که به نظر آسان می‌آیند برای یک امتیاز، سرشان را جلوی توپ می‌گذارند! اصلاً راحت نیست و نباید چنین پیش‌بینی کرد. البته آن‌ها که در سه فصل گذشته با پارتی‌بازی قهرمان‌شان کردند، بدعادت شدند. حالا هم لابد دنبال امداد‌های غیبی هستند تا باز هم قهرمان‌شان کنند.

با این حساب شما هنوز به قهرمانی امیدوارید؟
مگر ما ۱۰ بازی تا پایان لیگ نداریم؟ ۹ هفته پیش رو و یک بازی عقب افتاده می‌شود ۳۰ امتیاز! فاصله ما با پرسپولیس چقدر است، ۱۱ امتیاز! که اگر آن یک بازی عقب افتاده را برد حساب کنیم می‌شود ۸ امتیاز! پس شک نکنید ما صددر‌صد قهرمان می‌شویم.

 اما رقبای دیگری هم هستند.
با احترام به همه حریفان باید بگویم شانس ما صد در‌صد است.

در این مدت که در تهران مشغول تمرین اختصاصی بودید، کجا تمرین می‌کردید؟
هر روز از خانه بیرون می‌رفتم و به اولین فضای سبزی که می‌رسیدم همانجا به دویدن مشغول می‌شدم، چون بخشی از آمادگی یک فوتبالیست با دویدن کامل می‌شود. علاوه بر آن هم، تمرینات کادر فنی و مربی اختصاصی خودم را دنبال می‌کردم.

در اوقات فراغت مشغول چه کاری بودید؟
هر زمان تمرین نداشتم سرم را با دیدن فیلم یا سریال گرم می‌کردم.

چه فیلم و سریالی؟
به تازگی یک سریال اسپانیایی به نام «خانه کاغذی» را می‌بینم که فوق العاده جذاب و زیباست. البته قبل از آن و در ایام نوروز سریال پایتخت را نگاه می‌کردم.

پایتخت چطور بود؟
خیلی خوب بود فقط اینکه خیلی سانسور داشت باعث ناراحتی همه عوامل فیلم و البته ما بینندگان شده بود. گروهی در این شرایط کرونایی، اینقدر زحمت می‌کشند تا دل مردم را شاد کنند بعد حاصل زحمات‌شان سانسور می‌شود! این خوب نیست.

در قسمتی که بهتاش فریبا خبر پیشنهاد قرارداد با نساجی را به خانواده اش می‌داد یاد خودت نیفتادی؟
اتفاقاً دقیقاً اتفاقات همان روز‌ها را به یاد آوردم که از استقلال پیشنهاد گرفته بودم. شمالی‌ها در چنین مواقعی سریع پرچم می‌زنند و فک و فامیل را دعوت می‌کنند تا جشن بگیرند. من هم در همان روز‌ها و بچه محل‌هایم برایم جشن گرفتند و آن شب که همان قسمت را می‌دیدم خاطرات خودم برایم زنده شد.

از مدیرعامل جدید حرفی نمی‌زنی؟
امیدوارم هر اتفاقی افتاده در نهایت به سود تیم استقلال باشد و بتوانیم با کسب جام و عناوین قهرمانی اتفاقات تلخ این دو، سه فصل را برای‌شان جبران کنیم. الان سه فصل است که ما تا آستانه قهرمانی پیش می‌رویم ولی در نهایت اتفاقاتی می‌افتد که دست‌مان از جام لیگ برتر کوتاه می‌ماند.

حرف باقی مانده‌ای داری؟
جا دارد از این طریق به علیرضا منصوریان که گردن همه بچه‌های جوان استقلال حق دارد تسلیت بگویم. خیلی بد شد که در این روز‌های کرونایی نتوانستیم کنارش باشیم! امیدوارم خدا پدرشان را بیامرزد. همچنین باید از کادر پزشکی و درمانی کشور که در این ایام شجاعانه در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور داشتند تشکر کنم. امیدوارم هر چه سریع‌تر این بیماری از کشور ما خارج شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-04-20 00:33

افزودن دیدگاه جدید