کد مطلب: 

228150

قلعه‌نویی: یکسری باعث شدند افکار کثیف وارد این فوتبال شود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید: ۱۰ سال است یکسری آدم‌ها هستند که برای این فوتبال نیستند یا اگر هستند باعث شدند افکار کثیف وارد این فوتبال شود.
قلعه‌نویی: یکسری باعث شدند افکار کثیف وارد این فوتبال شود

به گزارش ایران پژواک، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل ماشین‌سازی در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: روز معلم را تبریک می‌گویم. مربیان عزیز نقش سازندگی را با حداقل امکانات دارند. روز کارگر را نیز به همه کارگران عزیز تبریک می‌گویم. این قشر هم ایثار کرده و مظلوم واقع شده‌اند و از نظر زندگی چه بحث تربیتی و چه اقتصادی فشار زیادی به این قشر می‌آید. امیدوارم شرایط برای این دو قشر مشکل است.

وی افزود: همانطور که رضا مهاجری گفته، فردا بازی سختی داریم. حساس‌ترین بازی ما این دیدار بوده و از فینال هم فینال‌تر است، چون اگر بتوانیم این بازی را ببریم، هم سهمیه آسیا ما تا حدودی مشخص می‌شود و هم شانس‌مان برای قهرمانی از همه تیم‌ها بیشتر می‌شود. من به این بازیکنان افتخار می‌کنم. ۲۰ سال است مربیگری می‌کنم و رفتار‌هایی که با آن‌ها شده، با هیچ تیمی نشده است. دلیلش قلعه‌نویی است. روز جمعه دلم برای تیمم و هواداران سوخت. بازیکنانم در زمین واقعا ایثار می‌کردند. امیدوارم فوتبال ما به سمتی برود که افکار آلوده از بین برود. آدم‌هایی که هیچ جایگاهی ندارند و از جامه تقریبا کنار گذاشته شده‌اند، با رفتارهای‌شان هنوز فوتبال را اذیت می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: شما بازی بارسلونا و لیورپول را دیدید که نتیجه بازی هر چیزی بود، تمام شد و رفت. اینجا از سه روز قبل تهدید می‌کنند که به استادیوم نیایید و هیچ نهادی با این‌ها برخورد نمی‌کند. اگر قلعه‌نویی باشد و رفتاری کند، سریع با او برخورد می‌کنند. الان موضوع جدیدی مطرح کرده‌اند و می‌گویند چرا قلعه‌نویی به کنفرانس بعد از بازی با پرسپولیس نرفته است. این همه مربی به کنفرانس نمی‌رود، چرا فقط به من ایراد گرفته‌اند؟ این حرف‌ها دقیقا عین رأی‌هایی که شامل جریمه و محرومیت برای من است. من می‌دانستم این کار را می‌کنند، چون پای قلعه‌نویی وسط است. این همه مربی به کنفرانس نمی‌رود، چرا به من می‌گویند؟

قلعه‌نویی در ادامه تصریح کرد: در رابطه با بازی فردا باید بگویم، ماشین‌سازی تیم بسیار خوبی است و صد درصد لایه‌های دفاعی را تشکیل داده و چشم به ضدحمله خواهد داشت. ما یکی از بهترین تیم‌های نیم فصل دوم بودیم و امیدوارم سه امتیاز بازی فردا را بگیریم و شرایط خوبی برای خودمان به وجود بیاوریم. جا دارد از دکتر عظیمیان، کارخانه فولاد مبارکه، بازیکنان و همکاران و مدیررسانه باشگاه تشکر کنم، من سال بسیار خوبی داشتم و شاید یکی از بهترین سال‌های مربیگری‌ام را سپری می‌کنم. من مدیون اصفهان هستم، اما نتوانستیم تیمی در حد و شأن اینجا درست کنیم، هر چند تیمی تحویل گرفتیم که فصل قبل شرایط خوبی نداشت. دوستان مطبوعاتی در اینجا شان و قداست آدم‌ها را حفظ می‌کنید و از شما نیز باید تشکر کنم.

وی در خصوص وضعیت سیاوش یزدانی تصریح کرد: پس از صحبت‌های یزدانی بلافاصله با او برخورد کردیم. خودش فردای بازی مصاحبه کرده و ابراز پشیمانی کرد. اگر مربی‌اش قلعه‌نویی نبود، حتما جریمه و تعلیق می‌شد، اما محروم شد، هر چند کارش خوب نبود و ابراز پشیمانی کرده است. خوشحالیم که سپاهان علاوه بر آن دو سالی که من اینجا مربیگری کرده‌ام، امسال نیز بهترین تیم برای میزبانی مسابقات بوده است. به غیر از ترقه‌هایی که پرتاپ شده، تماشاگران اصفهانی فرهنگ خوب‌شان را نشان داده‌اند. کسانی که ترقه پرتاپ کرده‌اند، یقینا طرفدار سپاهان نبودند. ما دوستانی که اینجا آمده‌اند، بهترین مکان ورزشگاه را به آن‌ها داده‌ایم. خودمان گلایه کردیم که چرا پشت نیمکت ما را به میهمان داده‌اید. از طرفی باید از باشگاه نفت مسجدسلیمان تشکر کنم که آنجا با ما نهایت همکاری را کردند. در بازی با استقلال دقیقه ۹۷ گل خوردیم، آیا اتفاقی افتاد؟ این فرهنگ اصفهان است. مشکل برخی‌ها قلعه‌نویی است و ۶، ۷ سال است درگیر این مسائل هستم. چون قلعه‌نویی اینجاست، سیاوش یزدانی را محروم کردند. ما برای بازی فردا خالد شفیعی و کومان را هم نداریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص حواشی زیاد این فصل از لیگ برتر فوتبال گفت: ۱۰ سال است یکسری آدم‌ها هستند که برای این فوتبال نیستند یا اگر هستند باعث شدند افکار کثیف وارد این فوتبال شود. افرادی که چسبیده به این فوتبال هستند و باعث این تنش‌ها شده‌اند. فوتبال راهش را ادامه می‌دهد و باید از سازمان لیگ از بهاروند، کشوری و فتاحی تشکر کنیم که تلاش خود را می‌کنند، اما لیگ را به خاطر جام ملت‌ها دو ماه تعطیل کردند. این موضوع باعث شد لیگ فرسایشی شود. اگر تعطیلی نبود، لیگ ما از لحاظ کیفیت شرایط خوبی دارد.

قلعه‌نویی در واکنش به برکناری علی دایی از سرمربیگری سایپا گفت: برکناری مربیان همه جا هست، مثل مورینیو که برکنار شد. دایی سرمایه ملی است و احترامش واجب است. در دنیا کسانی که اعتبار و اسم بین‌المللی دارند از آن خوب حفاظت می‌کنند، اما آمدن و رفتن‌ها همه جای دنیاست. فکر کنم امیر حاج‌رضایی این حرف را زده که مربی اولین دری که باید پیدا کند، در خروج است. دایی جزو بزرگان فوتبال ایران است و این اتفاقات همه جای دنیا پیش می‌آید.

وی در رابطه با گلایه خبرنگاران سپاهان از عدم حضور خبرنگاران اصفهانی در بازی با پرسپولیس و هجمه‌ای که از سوی رسانه‌ها علیه سپاهان ایجاد شد، گفت: حق با شماست. برای مشهد که سفر زیارتی است، اقدام خواهیم کرد. حرف شما منطقی است. از مدیرسانه‌ای و روابط عمومی باشگاه درخواست پیگیری می‌کنیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-05-02 23:26

افزودن دیدگاه جدید