کد مطلب: 

225249
خدا می‌داند چرا بودیمیر جذب شده است
جواد منافی می‌گوید پرسپولیس شانس آورده مقابل استقلال خوزستان به برتری رسیده است زیرا تیم برانکو هیچ برنامه‌ای برای باز کردن گره بازی نداشت.
خدا می‌داند چرا بودیمیر جذب شده است

به گزارش ایسنا، جواد منافی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار این تیم برابر استقلال خوزستانی که با پیروزی دو گله شاگردان برانکو به اتمام رسید گفت: بازی از نظر نتیجه برای پرسپولیس خوب بود، اما کیفیت مطلوبی نداشت.

وی ادامه داد: فکر می‌کردیم مقابل تیم انتهای جدولی استقلال خوزستان کار راحت‌تری داشته باشیم، اما تیم هیچ برنامه‌ای برای گره خوردن بازی در هر دو نیمه نداشت. روی کرنر هم شانس آوردیم که توپ روی سر سیدجلال نشست وگرنه به نظر نمی‌رسید بتوانیم دروازه حریف را باز کنیم. استقلال خوزستان هم با جان و دل بازی کرد و حتی یکی دو موقعیت داشتند که شانس آوردیم توپ به گل تبدیل نشد.

منافی درباره خرید‌های جدید پرسپولیس گفت: هماهنگی آن‌ها زمان می‌برد، اما از برانکو پرسپولیس انتظار بیشتر است تا این بازیکنان زودتر هماهنگ شوند. به ما گفتند بودیمیر سرزن قهاری است، اما در این دو بازی هم حتی یک سر معمولی هم نزد. خدا می‌داند چرا چنین بازیکنی جذب شده و منشأ از تیم رفته است. نظر من این است که منشأ بیشتر می‌توانست در راه قهرمانی به تیم کمک کند، زیرا خیلی از بودیمیر بهتر است. همچنین در ارسال‌ها هم خوب نبودیم و شیری به اندازه مصلح برای تیم تأثیرگذار نبود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره حواشی ایجاد شده علیه پرسپولیس در یکی دو هفته اخیر تصریح کرد: اگر بازی‌ها را ببریم نمی‌توانند کاری کنند. بازیکنانی مثل خلیل‌زاده هم آنقدر زیاد دچار حواشی می‌شوند که داوران با او زاویه می‌گیرند و تیم دچار چالش می‌رود. به نظرم شجاع باید بیشتر به فکر مسائل فنی باشد و تیم و خودش را درگیر حواشی نکند. پرسپولیس اگر خوب بازی کند و با برنامه باشد، حواشی هم نمی‌توانند مانع قهرمانی این تیم شوند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-02-15 14:54

افزودن دیدگاه جدید