کدخبر :10765 پرینت
25 آبان 1392 - 18:30

مرگ دلخراش مادر و فرزند در بزرگراه همت + عکس

متن خبر

برخورد شدید خودروی سواری با تیر چراغ برق فشار قوی در بزرگراه همت، مرگ مادر جوان و فرزند خردسالش را در پی داشت.

به گزارش سازمان آتش نشانی، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر واژگونی  خودرو و گرفتاری مادر و فرزند در اتاقک در هم پیچیده آن، ساعت 19 و 52 دقیقه روز جمعه آتش نشانان به محل حادثه در شرق به غرب بزرگراه همت، بعد از چیتگر اعزام شدند.

شهرام کریمی نصر، افسر آماده منطقه یک عملیات در این باره گفت: بنا به گفته شاهدان این حادثه دلخراش، یک دستگاه خودروی سواری 206 در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت در حرکت بوده که ناگهان از مسیر اصلی منحرف و پس از ورود به شانه خاکی بزرگراه و برخورد شدید با تیر چراغ برق فشار قوی، واژگون و متوقف شده است.

وی افزود: در این حادثه راننده خودروی سواری که زنی سی ساله و دختر خردسالش درون اتاقک در هم پیچیده خودرو گرفتار شده بودند.

افسر آماده منطقه یک عملیات افزود: شدت حادثه به حدی بود که هر دو نفر در شرایط بدی قرار داشتند و خارج کردن آنها از خودرو با دشواری همراه بود و آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات، قسمت هایی از خودرو را برش داده و هر دو را از میان آهن پاره ها خارج کردند که متاسفانه با تائید امدادگران اورژانس، مادر جوان در لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود و کودک خردسال هم که علائم حیاتی ضعیفی داشت، دقایقی بعد بر اثر شدت جراحات جان باخت.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.