کد مطلب: 

248051
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی ایرادات شورای نگهبان بر طرح مالیات بر خانه‌های خالی گفت: در حال حاضر بخش عمده از ایرادات طرح مالیات بر خانه‌های خالی اعاده شده از سوی شورای نگهبان در کمیسیون اقتصادی اصلاح شده است.
بخش عمده‌ای از ایرادات به طرح مالیات بر خانه‌های خالی اصلاح شد/ پس از بررسی نهایی این طرح در کمیسیون، اصلاحات به صحن مجلس ارجاع و رای گیری می‌شود/ امیدواریم با اصلاحات صورت گرفته، نظر شورای نگهبان اخذ و در اجرای این قانون تسریع شود

به گزارش سیتنا، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به بررسی ایرادات شورای نگهبان بر طرح مالیات بر خانه‌های خالی اظهار داشت که پیرو این موضوع کمیسیون اقتصادی جلسات متعددی را برگزار کرد.

وی افزود: در حال حاضر بخش عمده از ایرادات طرح مالیات بر خانه‌های خالی اعاده شده از سوی شورای نگهبان در کمیسیون اقتصادی اصلاح شده است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پس از بررسی نهایی این طرح در کمیسیون، جزییات موارد اصلاحی به صحن مجلس ارجاع خواهد شد.

پور ابراهیمی اظهار داشت: پس از نهایی کردن موارد اصلاحی، جزئیات آن در صحن علنی مورد رای گیری قرار خواهد گرفت تا این طرح در راستای تصمیم گیری نهایی به به شورای نگهبان ارسال شود.

این نماینده مجلس گفت: امیدواریم با اصلاحات صورت گرفته نظر شورای نگهبان اخذ و در اجرای این قانون تسریع شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه