کد مطلب: 

239120
بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل‌های نوآورانه CIT؛
سندیکا/ اتحادیه‌ی صنعت مخابرات ایران از مجموعه‌ی رسانه‌ای سایت خبری سیتنا و ماهنامه‌ی نسل چهارم به جهت حمایت‌های رسانه‌ای از نمایشگاه تلکام پلاس 98 تقدیر کردند.
تقدیر سندیکا/ اتحادیه صنعت مخابرات ایران از "سیتنا و نسل چهارم" بابت حمایت‌های رسانه‌ای از نمایشگاه تلکام پلاس 98

در آخرین روز برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل‌های نوآورانه CIT، در مراسمی با حضور مهندس فرامرز رستگار، دبیر و عضو هیات مدیره‌ی سندیکای صنعت مخابرات ایران و دکتر داود ادیب، رئیس هیات مدیره‌ی اتحادیه‌ی صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران، از مجموعه‌ی رسانه‌ای سایت خبری سیتنا و ماهنامه‌ی نسل چهارم به جهت حمایت‌های رسانه‌ای از نمایشگاه تلکام پلاس 98 تقدیر شد.

گفتنی است؛ بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل‌های نوآورانه CIT، به عنوان بزرگترین‌ رویداد‌ نمایشگاهی حوزه‌ی ICT کشوربا حضور 110 شرکت و در قالب 65 غرفه از 26 تا 29 آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا بود.

این نمایشگاه با رویکردی متفاوت با نمایشگاه‌های 19 دوره‌ی پیشین و با راهبری سندیکای صنعت مخابرات ایران و اتحادیه‌ی صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

نمایشگاه تلکام پلاس 1398 که با حضور اپراتورهای ارتباطی، صندوق‌های حمایت، شرکت‌های تولیدی و تشکل های ICT برگزار شد، شاهد رونمایی از 68 محصول فناورانه و برپایی پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی بود.

در همین راستا، برگزاری 20 کارگاه اموزشی و برپایی 26 میز تخصصی در قالب نشست پویش ظرفیت در حاشیه نمایشگاه تلکام پلاس انجام شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه