کد مطلب: 

232671
آذری جهرمی در اشاره به گفت‌وگویش با شبکه‌ی NBC آمریکا:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، می‌گوید: محدودسازی و‌ فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی راه‌حل نیست و با فیلترینگ، جلوی حضور جریان‌ساز و اثرگذاری بر جامعه بین‌المللی گرفته می‌شود.
فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی راه‌حل نیست/ با فیلترینگ، جلوی اثرگذاری بر جامعه‌ی بین‌المللی گرفته می‌شود/ استارتاپ‌های ایرانی توانستند با کاهش اثر تحریم‌ها، غیرممکن‌ها را ممکن کنند/ هدف ماهواره‌های ایرانی مقابله با تهدیدات زیست محیطی و پایش سیل و زلزله است

به گزارش سیتنا، مهندس آذری جهرمی با انتشار بخش‌هایی از گفت‌وگویش با مجری شبکه NBC آمریکا، نوشت:

قسمتی از مصاحبه من با لستر هولت، مجری شبکه NBC آمریکا رو لطفا ببینید و نظرتون رو کامنت بفرمایید.
• محدودسازی و‌ فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی راه‌حل نیست و با فیلترینگ، جلوی حضور جریان‌ساز و اثرگذاری بر جامعه بین‌المللی گرفته می‌شود.
• واقعا ما ایرانی‌ها مردم فوق‌العاده‌‌ای هستیم‌ و تاکنون کارهای بسیار بزرگی انجام دادیم. به خصوص استارتاپ‌ها و شرکت‌های ایرانی که در دنیا بهترین هستند و توانستند با کاهش اثر تحریم‌ها، غیرممکن‌ها را ممکن کنند. برای چنین مردمی هر چه خدمت کنیم باز هم کم است.
• ما در دنیایی متصل به هم زندگی می‌‌کنیم و دیگر جزایر منزوی وجود ندارد. ترامپ با تحریم‌هایش اول به آمریکا ضربه می‌زند نه ما!
• ماهواره‌های مخابراتی ناهید ۱، پارس و ظفر تا آخر امسال آماده می‌شوند. هدف ما مقابله با تهدیدات زیست محیطی و پایش سیل و زلزله است. در این زمینه آماده همکاری با کشورهای مختلف از جمله اتحادیه اروپا، کشورهای همسایه، چین و روسیه هستیم.

یک دنیا ممنونم از همه‌ی ایرانیان در سراسر جهان. افتخار افتخار افتخار!

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه