کد مطلب: 

230247
پیشکسوت پرسپولیس از وضعیت مدیریت باشگاهش ناراحت است و اعتقاد دارد، مدیران فعلی هیچ نقشی در موفقیت‌ها نداشتند و برای این جایگاه نالایق‌اند.
اینستاپست رهبری‌فرد: این دورهمی را جمع کنید ببرید جای دیگه!

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، بهروز رهبری فرد، بازیکن سالهای گذشته سرخ‌پوشان، در صفحه اینستاگرامش به شدت علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس جبهه گرفت و با انتشار تصویری در پی آن نوشت:

حال هوادار‌های پرسپولیس خوب نیست امیدوارم حال مدیران باشگاه خوب باشه من که هنوز نتونستم این حقیقت تلخ رو باور کنم، ولی در کمال احترام خدمت آقای جعفر کاشانی عرض میکنم که من بازیکن جوانان شاهین تهران بودم تیمی که از قطب‌های فوتبال تهران بود و خیلی از ستاره‌های فوتبال کشور از این تیم معرفی شدن که با بی کفایتی شما الان اثری از اون تیم نیست. آقای نبی شما سال‌های زیادی دبیر فدراسیون فوتبال بودین چه کمکی به پرسپولیس کردین، کی از منافع پرسپولیس در فدراسیون دفاع کردین که الان بخواین ناراحت باشین. شما حال هوادار براتون مهم نیست تعجب میکنم چطور هنوز استعفا ندادین آقایون هیئت مدیره دورهمی و چای خوردنتون رو جمع کنید و ببرید جای دیگه، چون هیچ نقشی در موفقیت‌های پرسپولیس نداشتین و اجازه بدین مدیران لایق و کاربلد و دلسوز سر کار بیان که از عهده راحت‌ترین کار یعنی رضایت مربی‌ای که چهار سال بهترین نتایج رو گرفته بود بربیان.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه