کد مطلب: 

225883
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سیتنا:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: باید با کمک دهیاری‌ها برای شعب پست بانک روستایی، اقدامات متناسب با خدمات جدید روستایی تعریف شود.
با دهیاری‌ها برای تعریف خدمات جدید در شعب "پست بانک" روستایی همفکری شود/ "پست بانک" دروازه‌ی ارائه‌ی خدمات دولتی در روستاهاست

دکتر محمد حسن‌نژاد، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سیتنا در ارزیابی خدمت‌رسانی پست بانک ایران در مناطق روستایی و محروم، گفت: به دلیل سیاست‌های موجود و به دلیل آنکه بانک‌های بزرگ نمی‌توانند در روستاها شعبه‌ای داشته باشند، قرار بر این شد بخشی از خدمات دولت و همچنین خدمات حوزه‌ی پست و خدمات قابل ارائه توسط بانک‌ها در پست بانک جمع بندی شود و وام‌های اشتغال روستایی از طریق این بانک واگذار شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: پست بانک دروازه‌ی ارائه‌ی خدمات دولت در روستاهاست و این بانک توانسته خدمات مطلوبی در این حوزه ارائه داده است، اما در مواردی به جای آنکه به طرح توجه شود به طراح توجه شده است، ولی در کل عملکرد پست بانک تا به الان مثبت و خوب بوده است.

نماینده‌ی مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، گفت: به دلیل آنکه در روستاها خدمات بانکی، الکترونیکی شده است و مردم حتی برای پرداخت قبوض هم به بانک مراجعه نمی‌کنند، لذا باید برای افرادی که در این شعب روستایی حاضر هستند برنامه‌های جدید تعریف کرد؛ چرا که تمام فرایندها، اینترنتی انجام می‌شود و مراجعه به بانک کاهش یافته است.

وی در پایان تاکید کرد: باید با کمک دهیاری‌ها برای افرادی که در شعب پست بانک روستایی فعال هستند، اقدامات متناسب با خدمات جدید روستایی تعریف شود.

انتهای پیام 

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه