کد مطلب: 

221848
عضو هیات رییسه‌ کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: در تلاشیم تا در بودجه 98 بخش سرمایه‌ای پست بانک بیشتر شود تا بتواند خدمات کامل‌تری ارائه دهد.
حسینی‌کیا: در تلاشیم تا در بودجه 98 بخش سرمایه‌ای پست بانک بیشتر شود

حجت الاسلام سید جواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون عملکرد پست بانک به عنوان بانکی تخصصی حوزه ICT، گفت: پست بانک، بانکی تخصصی در حوزه ICT است و در مناطق روستایی حضور فعالی دارد، بنابراین باید این نکته را بدانیم که این بانک، بانک شهری نیست، لذا در عرصه‌ی روستایی فعالیت‌های عمده ای انجام داده است.

عضو هیات رییسه‌ کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ادامه داد: منابع محدود پست بانک موردی است که در مجلس به آن اشاره و به این بانک کمک شد. همچنین از بودجه 97 به این بانک اختصاص داده شد و در تلاشیم تا از بخش دیگری در بودجه 98 کمک گیریم تا بخش سرمایه ای این بانک بیشتر شود و خدمات کامل تری ارائه دهد.

حسینی کیا، اظهار کرد: در بخش ICT نیز به دلیل آنکه پست بانک زیر مجموعه‌ی وزارت ارتباطات است، باید این وزارتخانه کمک کند تا این بانک بتواند ارائه‌ی خدمات بهتری به مردم داشته باشد.

عضو هیات رییسه‌ کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مشکل این بانک در بخش سرمایه ای است که اگر رفع شود، عملکرد بهتری را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه