کد مطلب: 

204742
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی امیرحسین دوایی مرکزی، معاون فناوری و نواوری این وزارت را به عنوان دبیر «شورای راهبری نظام نامه پیوست فناوری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» منصوب کرد.
دکتر دوایی، دبیر شورای راهبری نظام نامه پیوست فناوری در وزارت ارتباطات شد

به گزارش سیتنا، مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی امیرحسین دوایی مرکزی، معاون فناوری و نواوری این وزارت را به عنوان دبیر «شورای راهبری نظام نامه پیوست فناوری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری و پیرو مصوبات جلسه بیست و سوم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، در خصوص نظام نامه پیوست فناوری و توسعه توانمندی های داخلی در قراردادهای بین المللی و طرح های مهم ملی و همچنین به استناد ماده (۲) آیین نامه اجرایی نظام نامه پیوست فناوری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای استفاده از ظرفیت‌ طرح های مهم و قراردادهای بین المللی برای توسعه بازار، ارتقای شرکت ها و محصولات ایرانی و نیز دستیابی به فناوری راهبردی در حوزه فاوا ابلاغی طی نامه شماره 1/19503 مورخ 96/3/3، جنابعالی را به عنوان "دبیر شورای راهبری نظام نامه پیوست فناوری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات" منصوب می نمایم.

امید است با اتکال  به قادر متعال، خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت اهداف دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.

 

گفتنی است؛ طی احکامی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،‌ اعضای "شورای راهبری نظام نامه پیوست فناوری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات" هم منصوب شده بودند. (اینجا)

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه