کد مطلب: 

247743
توئیتر رابط کاربری جدیدی را برای افزایش سازگاری برنامه های ثالث با این شبکه اجتماعی عرضه و تصریح کرده که در تلاش است با سایر توسعه دهندگان همکاری بیشتری داشته باشد.
رابط کاربری توئیتر برای برنامه‌های ثالث عرضه شد

به گزارش سیتنا به نقل از انگجت، به دنبال یک نفوذ امنیتی به توئیتر برنامه های این شرکت برای عرضه رابط کاربری برنامه های ثالث به تاخیر افتاد، اما سرانجام این کار انجام شد. توئیتر می گوید این رابط کاربری در راستای پیشبرد رویکرد توسط محصولی صورت گرفته که پاسخگوی همه نیازها باشد.

توئیتر می گوید عرضه این رابط کاربری در راستای تولید محصولی صورت گرفته که با اپلیکیشن های محبوبی مانند Tweet Delete و  Tweetbot حداکثر سازگاری را داشته باشد. تعریف سطوح دسترسی متنوع هم در رابط کاربری مذکور در نظر گرفته شده است.

استفاده آسان تر، سطح دسترسی بیشتر و امکان بهره مندی از همه قابلیت های تویئتر در برنامه های ثالث در رابط کاربری به روزشده توئیتر در نظر گرفته شده است. همچنین یک ابزار فیلترینگ قدرتمند و قابلیت جستجو هم در این مجموعه گنجانده شده است.

این رابط کاربری دارای سه سطح دسترسی پایه و رایگان، متوسط و قابل شخصی سازی است و با پلاتفورم های گوناگونی نیز سازگاری دارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه