کد مطلب: 

235171
پلیس آمریکا با استفاده از یک ابزار طراحی شده توسط شرکتی فعال در خاک سرزمین های اشغالی فلسطین از دو سال قبل قادر به هک کردن تمامی گوشی های اندرویدی و انواع آیفون بوده است.
همدستی پلیس آمریکا و رژیم صهیونیستی برای هک کردن تلفن‌های همراه

به گزارش سیتنا به نقل از فست کمپانی، اداره پلیس منطقه منهتن نیویورک با انعقاد قراردادی سه ساله با شرکت اسرائیلی Cellebrite به ارزش ۲۰۰ هزار دلار توانایی استخراج اطلاعات از گوشی های مجهز به دو سیستم عامل اندروید و iOS را به طور کامل به دست آورده است.

شرکت یادشده نرم افزاری به نام UFED Premium را طراحی کرده که هیچ محدودیتی برای هک کردن انواع گوشی های هوشمند ندارد. این نرم افزار علاوه بر استخراج داده ها قادر به باز کردن قفل گوشی های مختلف هم هست.

در سال های اخیر اپل و گوگل در تلاش بوده اند با ارتقای رمزگذاری سیستم عامل های خود جلوی سرقت اطلاعات کاربران خود و نقض حریم شخصی آنها را بگیرند. اما ظاهرا شرکت صهیونیستی Cellebrite از این دو غول فناوری جلوتر است.

Cellebrite تا به حال نام مشتریان خود را افشا نکرده، اما برخی رسانه ها از قرارداد ۳۰ میلیون دلاری اداره مهاجرت و گمرک آمریکا با آن برای استفاده از نرم افزار UFED خبر داده اند. همچنین عربستان سعودی و امارات از مشتریان خدمات این شرکت صهیونیستی هستند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت