کد مطلب: 

218721
شرکت اپل یک طرح جدید را برای افزایش خلاقیت دانش آموزان وارد مدارس می کند. این طرح بر پایه استفاده از محصولات شرکت اپل و به ویژه آی پادها است.
اپل طرحی ویژه برای افزایش خلاقیت دانش آموزان معرفی کرد

به گزارش سیتنا به نقل از سی نت، طرح جدید می تواند به طور مشترک برای معلمان و دانش آموزان استفاده شود و آنان را تشویق کند که برای فعالیت هایی مثل موسیقی، نقاشی،ساخت ویدئو، عکاسی و دیگر فعالیت ها آمادگی بهتریط داشته باشند.

شرکت اپل از سال 2016 طرحی ویژه را برای دانش آموزان آغاز کرد که با هدف افزایش"مهارت های ضروری" دانش آموزان فعالیت می کرد. این طرح از ابتدا با هدف ارائه راهنمایی ها و ابزارهای یادگیری برای کمک به دانش آموزان از مهد کودک تا کالج  طراحی شده بود. این طرح در یک دنیای فناورانه مبتنی بر جوایز اجرایی خواهد شد.

در حال حاضر اپل در حال ایجاد فضای مبتنی بر خلاقیت برای هر فردی است که می تواند طرحی ابتکاری را در سطح مدارس ارائه کند. این طرح ابتکاری را می توان یک طرح ثانویه آموزشی در نظر گرفت.

این برنامه شامل 300 ایده تدریس و البته چهار راهنمای پروژه به صورت رایگان  است که در Apple Books ارائه می شود. افزون بر این ها این سیستم دارای یک برنامه جامع آموزشی است.

فیل شیلر، مدیر کل بازاریابی اپل در مصاحبه ای گفت: "ما فکر می کنیم که این برنامه برای بسیاری از دانش آموزان به طرق جدیدی سرگرم کننده باشد.ما معتقدیم  که بسیاری از هنرمندان تازه کار، نوازندگان و مدیران و نویسندگان وجود دارند که به دنبال فرصتی برای نشان دادن استعدادهای خود هستند اما ابزار مناسب برای این موضوع را ندارند."

باید دید طرح جدید اپل با چه سطح از استقبالی رو به رو خواهد شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه