کد مطلب: 

206815
وزیر ارتباطات با بیان اینکه این وزارتخانه در راستای اجرای مصوبه شورای عالی مجازی به تکالیف خود جامه عمل پوشانده است، از اعطای وام کم بهره به متقاضیان توسعه پهنای باند خبر داد.
اعطای وام کم بهره به متقاضیان توسعه‌ی پهنای باند

به گزارش سیتنا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمد جواد آذری جهرمی در مورد اقداماتی که وزارت ارتباطات در مورد شبکه‌های اجتماعی بومی انجام داده است، گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی مجازی برای هر کدام از دستگاه‌ها تکالیفی در جهت حمایت از شبکه پیام‌رسان بومی تعیین شده بود که بخشی از آن نیز برعهده این وزارتخانه گذاشته شد.

وی ادامه داد: یکی از اقداماتی که وزارت ارتباطات در این راستا انجام داده است تعیین نرخ ترجیحی برای این پیام‌رسان‌ها بود که اعمال شده و در حال تبلیغ است.

آذری جهرمی تصریح کرد: تخصیص پهنای باند بر اساس نیاز متقاضیان از دیگر اقداماتی بود که در این خصوص انجام شد، به این صورت که با آنها مکاتبه شده و فضای مورد نیازشان از طریق ایجاد دیتاسنتر در اختیارشان قرار گرفت.

وی تاکید کرد: اعطای وام کم بهره از دیگر اقداماتی بود که در این مورد انجام شد که در پی آن متقاضیان به بانک معرفی شدند و هم‌اکنون نیز در حال طی کردن فرآیند اداری آن هستند.

وزیر ارتباطات یادآورشد: لازم است به غیر از وزارت ارتباطات سایر دستگاه‌هایی که سهمی در اجرای این طرح دارند نیز در مورد روند اقداماتی که تاکنون در این خصوص انجام داده‌اند، پاسخگو باشند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه