کد مطلب: 

203183
وزیر جوان و جدید ارتباطات، 7 وزیر ارتباطات یا همان پست و تلگراف قدیم را به یک ضیافت رسمی و هم اندیشی دعوت کرد. این حرکت او، نشان می دهد وزیر جدید، قدر سرمایه های اجتماعی را به خوبی می داند.
آذری جهرمی، قدر سرمایه های اجتماعی را به خوبی می‌داند

به گزارش سیتنا، پول نیوز نوشت: آذری جهرمی، وزیر 36 ساله ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «شب گذشته به همراه معاونان در جلسه ای با وزیران پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات به هم اندیشی در خصوص مسیر آینده توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداختیم.»

او در این میهمانی رسمی، میزبان چهره های آشنایی بود؛ محمدرضا عارف، سیداحمد معتمدی، محمود واعظی، سیدمحمد غرضی، محمود نامی، رضا تقی‌پور، محمد سلیمانی، نصرالله جهانگرد و چند وزیر و سرپرست سابق وزارت ارتباطات بود.

دعوت از وزاری سابق ارتباطات در یک ضیافت رسمی و گرفتن عکس یادگاری، نشان می دهد وزیرِ جدیدِ جوانِ ارتباطات، قدر تجربه ها را می داند. می داند که گذشتگان او، در هر دوره ای که مسئولیت داشته اند، تلاش هایی کرده و قطعا در کنار ضعف هایی، نقاط قوی نیز داشته اند و باید آنها را تکریم کرد. رفتاری که بسیاری از مسئولان در کشور ما ندارند و تا بتوانند، فردِ پیش از خود را آماج حملات و نیش و کنایه های خود می کنند.

البته در این بین جای مهندس مرتضی نبوی، وزیر پست و تلگراف سال های 1360 تا 1364 دولت مهندس موسوی و مدیرمسئول فعلی روزنامه رسالت و همچنین دکتر محمدحسین اسلامی، اولین وزیر پست و تلگراف جمهوری اسلامی ایران در دولت موقت خالی بود.

شهید محمود قندی، وزیر پست و تلگراف دولت شهید رجایی نیز در انفجار هفتم تیر 60 دفتر حزب جمهوری اسلامی، به شهادت رسید.

آذری جهرمی نشان داده سرمایه اجتماعی را خوب می فهمد و به خوبی می داند فرد، فردِ کسانی که در جامعه منشأ اثر اند، باید قدر، ببینند و بدانند که مسئولان، به آنها توجه دارند و از جایگاه شان و نفوذ کلامشان آگاه هستند.

او پیش از این نیز به همراه معاونین و مسئولان وزارت ارتباطات، به دیدار آیت الله سیدحسن خمینی رفته بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه