کد مطلب: 

236832
مربی تیم پرسپولیس گفت: همه بازیکنان تیم ما بازیکنان باتجربه‌ای هستند، اما متاسفانه مشکلی که نه در تیم ملی بلکه در فوتبال ما وجود دارد، این است که بازیکنان زود عصبانی می‌شوند.
باقری: اعصاب‌ها خراب است!

به گزارش خبرورزشی، کریم باقری در حاشیه تمرین امروز عصر تیم ملی بزرگسالان گفت: ابتدا تشکر می‌کنم از اعضای تیم ملی که من را دعوت کردند. امروز به این تمرین آمدم تا در کنار بازیکنان باشم و شرایط بازیکنان خودمان و همچنین بازیکنان دیگر را ببینم. ما بازی سختی مقابل عراق داریم. سرمربی تیم ملی هم که صحبت می‌کرد شناخت خیلی خوبی از تیم عراق دارد. امیدوارم این بازی را با یک نتیجه خیلی خوب پشت سر بگذاریم.

باقری در مورد مسائل روحی و روانی تیم ایران گفت: من فکر می‌کنم یکی از نقاط ضعف تیم دیر جمع شدن بازیکنان باشد، البته نقطه ضعف نمی‌توان به آن گفت. ان‌شاءالله مشکلی در بازی با عراق به وجود نمی‌آید. همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند. مسلما آن‌ها تلاششان این است که یک نتیجه خوب کسب کنند و خودشان را در جدول بالا بکشند و من فکر می‌کنم می‌توانند به نتیجه دلخواه برسند.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نتیجه بازی مقابل بحرین غافلگیرکننده بود و مردم نگران بازی مقابل عراق هستند، گفت: همه بازیکنان تیم ما بازیکنان باتجربه‌ای هستند، اما متاسفانه مشکلی که نه در تیم ملی بلکه در فوتبال ما وجود دارد، این است که بازیکنان زود عصبانی می‌شوند و به خودشان، تیم حریف و داور پرخاش می‌کنند که نمی‌دانم به چه خاطر است. این یکی از معضلات است و شاید اعصاب‌ها خراب باشد! بازیکنان بازی به بازی بهتر می‌شوند و امیدوارم با تمرکز خوب و انگیزه خوب یک نتیجه خوب بگیرند.

وی در مورد اینکه قبل از بازی با بحرین به سرود ملی ایران توهین شد و بازیکنان تیم ملی به هم ریختند، چه توصیه‌ای برای آن‌ها دارد گفت: این مسائل همیشه وجود دارد، سرمربی تیم هم به این موضوع اشاره کرد. این اتفاقاتی است که می‌افتد. شما باید حواستان جمع باشد و با تمرکز بالا در زمین حاضر شوید. بهترین پاسخ به این رفتار‌ها این است که با تمرکز بالا در زمین حاضر شویم و فکر می‌کنم این بهترین حرف برای کسانی باشد که این شایعات را مطرح می‌کنند.

باقری در پاسخ به این سوال که کالدرون در مورد سرمربی استقلال صحبت کرده و اعلام کرده من مربی نیستم که صندلی را پرت کنم، گفت: در مورد این مسئله صحبت نمی‌کنم.

مربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود پس از پنالتی که علیپور چیپ زد و آن را خراب کرد، در رختکن بر سر این بازیکن داد زده است گفت: این مسائل برای آن بازی بوده و هرچه بوده تمام شده، لطفا سوال‌های جدید از من بپرسید!

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه