کد مطلب: 

222055
مجله معتبر فورفورتو در تازه‌ترین شماره خود به انتخاب ... ترین‌های سال ۲۰۱۸ در زمینه‌های مختلف پرداخته که در بخش بهترین عکس‌های سال ۲۰۱۸ عکس حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه آزادی در بازی دوستانه ایران مقابل بولیوی خودنمایی می‌کند.
بانوان ایرانی در آزادی تصویر برگزیده سال (+عکس)

به گزارش خبرورزشی، مجله فورفورتو با قرار دادن عکس حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه آزادی در بازی دوستانه ایران مقابل بولیوی کنار عکس بازیکنان مشهوری نظیر نیمار و اوبامیانگ، در مورد این عکس نوشت: «حدود ۱۰۰ هوادار بانوی ایرانی اجازه پیدا کردند پیروزی ۲ بر یک تیم ملی کشورشان مقابل بولیوی که در ماه اکتبر برگزار شد را تماشا کنند. زنان در ایران از سال ۱۹۷۹ و بعد از انقلاب اسلامی ایران اجازه تماشای بازی فوتبال را در استادیوم‌های کشورشان نداشتند.» 

به جز این عکس، عکس‌های دیگری نظیر قهرمانی سیتی، مصدومیت صلاح در فینال لیگ قهرمانان، استفاده از VAR، خداحافظی ونگر از آرسنال و... از نظر فورفورتو به عنوان بهترین عکس‌های سال انتخاب شدند. حضور بانوان ایرانی در بازی دوستانه ایران- بولیوی یکی از اتفاقاتی بود که در سال جاری میلادی بازتاب زیادی در سرتاسر جهان داشت و بسیار از خبرگزاری‌های جهان به این موضوع اشاره کرده و راجع به آن مطلب نوشتند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه