کد مطلب: 

218569
در حالی جراح زیبایی «مرد عروسکی جهان» و « بازیگران فیلم‌های مستهجن» از ایران رفته که پرونده‌های زیادی علیه او در محاکم قضایی تشکیل شده است.
جراح ایرانی بازیگران فیلم‌های 18+ از کشور فرار کرد!

به گزارش رکنا، ماجرا از آنجا آغاز شد که خبر آمد «رودریگو آلوز» مجری مشهور بریتانیایی که از او به عنوان «مرد عروسکی جهان» یا «سلطان زیبایی جهان» یاد می‌شود، برای عمل جراحی زیبایی به ایران آمده است.

همین سفر که مردادماه سال ۹۶ صورت گرفت، جنجال گسترده رسانه‌ای به راه انداخت و جراح زیبایی «مرد عروسکی جهان» را به یکی از پرمتقاضی‌ترین جراح زیبایی ایران تبدیل کرد.

در عین حال، در سال ۹۵ نیز خبر حضور بازیگران زن فیلم‌های مستهجن در ایران - از جمله کندی چارمز برای جراحی زیبایی خبرساز شده بود.

«ف. م» جراح ایرانی خبرساز خیلی زود با تبلیغات گسترده در فضای مجازی درآمد کلانی به جیب زد و حالا خبر می‌رسد پرونده‌های زیادی علیه او در محاکم قضایی ایران تشکیل شده است.

در یکی از پرونده ها، تخلف صنفی و حرفه‌ای او برای جراحی خارج از موازین علمی و ایجاد اختلال تنفسی و بدشکلی برای بیمار به تایید مراجع قضایی رسیده است.

بخش عمده‌ای از شکایت علیه «ف. م» مربوط به قصور پزشکی و مطالبه خسارت می‌شود. برخی از شاکیان جراح خبرساز زیبایی حتی با وزیر بهداشت نامه نگاری کرده اند.

در این نامه آمده است: «فردی به نام دکتر «ف. م» (به شماره نظام پزشکی ... ۹۳۳) که ظاهرا متخصص زیبایی است، با انجام جراحی‌های متعدد و غیر فنی منتج به نقص عضو عمدی مجنی علیهم می‌گردد، با تبلیغات فراوان در فضای مجازی و با تاکید بر انجام عمل جراحی بر روسپیان معلوم الحال معاند نشین اقدام به فریب بیماران خود کرده و تاکنون بیش از سی پرونده قضایی علیه ایشان در سطح کشور مطرح و در دادسرای تخصصی جرایم پزشکی و نظام پزشکی رسیده شده و هم اکنون نیز قریب به ۲۰ پرونده جاری علیه ایشان مطرح است.

به نظر می‌رسد ورود قاطع در برخورد با ایشان و جلوگیری از ادامه فعالیت برای جلوگیری از بروز خسارات جبران ناپذیر علیه سایر هموطنان ضروری است. ضمنا مدارک پزشکی مربوط در خصوص اقدام عملی این پزشک در نقص عضو و بدون اطلاع بیماران در پزشک قانونی موجود است.»

این در حالی است که خبر می‌رسد جراح خبرساز از ایران رفته و او حتی در اینستاگرام نوشته است: «عزیزانی که بیعانه داده اند با عرض شرمندگی لطفا جهت دریافت بیعانه صبر کنید تا به تدریج واریز شود و به زوی علت بازنگشتنم و مشکلات پیش آمده را توضیح خواهم داد.»

انتظار می‌رسد قوه قضائیه و وزارت بهداشت با قطعی شدن تخلفات جراح خبرساز زیبایی، با او و همدستانش برخورد قانونی لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه