کد مطلب: 

7148

تصاویر: زوج های مشهوری که در سریال های تلویزیونی با هم آشنا شدند

زوج های مشهوری که در سریال های تلویزیونی با هم آشنا شدند:

نینا دوبرو و یان سامرهالدر

این دو بازیگر سریال "The Vampire Diaries” علیرغم شایعاتی که در موردشان پخش شده بود، فقط همبازی بودند. دوبرو در این مورد می گوید: «من نمی خواستم با همبازی ام رابطه ای جدی داشته باشم. هدفم در این سریال این بود که حرفه ای باشم. ولی گاهی دست خودتان نیست و ممکن است مدتها با احساس خود مبارزه کنید و من مدتی خیلی خیلی طولانی با احساساتم مبارزه کردم.»

آنا پاکوئین و استیفن مایر

آشنایی این دو نفر به سریال "True Blood” برمی گردد. بعد از یک سال آنها نامزدی خود را در سال ۲۰۰۹ اعلام کردند و در سپتامبر ۲۰۱۲ ازدواج کردند و حالا یک دوقلو دارند. مایر در مورد پاکوئین می گوید: «رابطه ما هیجان انگیز بود و از روز اول همینطور بود. ما همیشه با هم شوخی می کنیم و لحظات خوبی با هم داریم. خیلی خیلی خوشبختیم. او بهترین است.»

پیتر فاسینلی و جیمی الکساندر

پیتر فاسینلی که بعد از ۱۱ سال زندگی زناشویی با جنی گارث، طلاق را تجربه کرد، زیاد طولی نکشید که دوباره عشق را بیابد. او که پدر سه فرزند است در صحنه سریال "Nurse Jackie” با جیمی الکساندر آشنا شد. الکساندر، بازیگر "The Last Stand” در مورد این رابطه خوش بین است و می گوید: «آشنایی ما برایم تازه و ترسناک بود. ولی این چیزی است که نمی خواهم آن را از دست بدهم چون می دانم چه حسی در دلم ایجاد می کنم. او انسان خوبی است و مرد خانواده است و من از این لحاظ خوش شانسم.»

وینسنت کارتیزر و الکسیس بلدل

در فصل پنجم سریال "Mad Men” وینسنت کارتیزر و الکسیس بلدل همبازی شدند. عشق آنها در سریال تبدیل به عشق واقعی شد و آنها نامزدی خود را در اکتبر ۲۰۱۲ اعلام کردند. 

اشتون کوچر و میلا کونیس

این دو نفر که از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۶ در "That ۷۰s Show” همبازی بودند، از سال ۲۰۱۲ با هم نامزد کردند و از آن موقع تا حالا خیلی خوشحال هستند و از طرز لباس پوشیدن آنها که خیلی شبیه به هم است هم می توان هماهنگی آنها را مشاهده کرد. 

جاش دوهامل و فرگی

دوهامل و فرگی در سریال "Las Vegas” برای اولین بار یکدیگر را دیدند. ولی دوهامل همیشه دورادور از فرگی خوشش می آمد. آنها عاقبت در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و حالا منتظر اولین فرزندشان هستند.

تام هنکس و ریتا ویلسون

هنکس و ویلسون اولین بار در سال ۱۹۸۱ در صحنه "Bosom Buddies” که ویلسون بازیگر مهمان بود همدیگر را دیدند. سپس در صحنه فیلم "Volunteers” دوباره یکدیگر را دیدند و در سال ۱۹۸۸ با هم ازدواج کردند. زناشویی آنها چطور ۲۵ سال دوام آورده؟ هنکس می گوید: «نگذاشتیم شکست بخورد، همین.»

هیو جکمن و دبورا-لی فرنس

جکمن در سال ۱۹۹۶ با فرنس ازدواج کرد و آشنایی آنها به یک سال قبل از آن در شوی تلویزیونی استرالیایی "Correlli” برمی گردد. فرنس می گوید همان لحظه اول عاشق او نشدم. جکمن اعتراف می کند: «از همان لحظه می دانستم که با او ازدواج می کنم، ولی شش ماه صبر کردم تا به او پیشنهاد ازدواج بدهم. تا حال در مورد هیچ چیز جز ازدواج با "دب" مطمئن نبودم.»

ویل اسمیت و جیدا پینکت-اسمیت

وقتی جیدا پینکت اسمیت برای بازی در نقش نامزد ویل اسمیت در "Fresh Prince” در سال ۱۹۹۰ تست بازیگری داد، بخاطر کوتاه بودن قدش رد شد، ولی حداقل با ویل آشنا شد. آنها در سال ۱۹۹۷ ازدواج کردند و گاهی رازهای دوام ازدواج خود را بازگو می کنند. البته گاهی شایعاتی در مورد به بن بست رسیدن زناشویی آنها می شنویم.

الکسیس دنیسوف و الیسون هانیگان

با آنکه الکسیس دنیسوف در سریال همسرش یعنی "How I Met Your Mother” حضور یافته، ولی آشنایی آنها به فصل ۱۹۹۹-۲۰۰۰ سریال "Buffy and the Vampire Slayer” برمی گردد. آنها در سال ۲۰۰۳ ازدواج کردند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-05-13 13:13

دیدگاه‌ها

تصویر هنرشناس
سلام. چرا بجای خارجیها، از بازیگران ایرانی نام نبرده اید؟اگر اسمشون را ندارید به این سایت بروید http://www.nikman.blogfa.com/page/1 اسم همه زوج های مشهور ایرانی را زده. و هم توی سایتش نوشته که در سینما، چه عواملی با هم نسبت فامیلی و خانوادگی دارن http://nikman.blogfa.com/page/4
ارسال شده توسط هنرشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر حسین
خداییش من که هیچ کدومشونا نشناختم و ندیده بودم تا حالا .. از کجا حدس زدید که زوج های مشهور هستن خدا میدونه. حد اقل باید بگید برای کی مشهوره برای شما برا همکارات برا بقال سر کوچه برا مکانیکه برا این برا اون برا کی؟؟؟؟؟؟!!!! با جای این چرت و پرتا بیا زوج های سینمای ایرانو نشون بده که تو کار با هم آشنا شدن تا حد اقل بدونیم دور و برمون چه خبره .. آخه عکس یک مشت هالی وودی را گذاشتیاونوقت در مورد سینمای هالیوود نظرات منفی هم میدید؟؟؟!! تکلیفه خودتون را که حد اقل روشن کنید بابا جان..!!!!
ارسال شده توسط حسین در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
كاش بازيگران ايراني مي ذاشتين www.faramusic.ir
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید