کد مطلب: 

503

شبکه "من و تو"، یک انگلیسی تمام عیار ضد ایرانی!

شبکه "من و تو"، یک انگلیسی تمام عیار ضد ایرانی!

سازمان خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (سیتنا) - شبکه ماهواره ای "من و تو" که ادعای حرفه ای بودن دارد، کم کم اهداف مغرضانه سیاسی خود را فاش می کند و نشان می دهد که دست های "انگلیسی" ، پشت این شبکه هستند!

 

این شبکه تلویزیونی، در بخش خبری خود در اقدامی غیر حرفه ای و با اضافه کردن "تحلیل های مغرضانه و شخصی" در بخش خبری خود، سعی می کند به بهترین شکل ممکن ماهیت انگلیسی و ضد ایرانی تمام عیار خود را فاش کند.

 

این شبکه که در میزگرد خبر خود، همواره با واکنش های بی اندازه تصنعی مجریانش به خبر های مختلف، گاه باعث خنده ی مخاطب می شود، در آخرین برنامه پخش شده اش، به دلیل سناریو تازه آمریکا علیه ایران، در پوست خود نمی گنجد.

 

این شبکه در تحلیل مغرضانه ی خود، علاقه ی شایان خود به حمله نظامی آمریکا به ایران را فاش کرد.

 

نکته عجیب این رسانه که در ابتدای کار، خود را یک رسانه ی مستقل! و حرفه ای! به مخاطبان معرفی می کرد، ضدیت تمام عیارش با ایران و حمایت همه جانبه اش از آمریکا و انگلیس است که قطعاً در دشمنی با نظام و مردم ایران، قابل مقایسه با رسانه هایی چون بی بی سی و .... نیست. درواقع، این تلویزیون را می توان در شمار رسانه هایی چون "رادیو اسرائیل، صدای آمریکا و.... قرار داد.

 

ضعف شدید تحلیلی و قاطی کردن خبر با تحلیل های شخصی (انهم به سخیف ترین، ضعیف ترین و مغرضانه ترین شکل ممکن)، ماهیت انگلیسی (آنهم به شکل تمام عیارش) را به بینندگان این شبکه نشان داد. البته این مطلب را نیز ناگفته نگذارم و بگویم که عمده ی مخاطبان این شبکه، به خاطر برنامه های سرگرمی اش ( که یک کپی پیست کم نظیر از تلویزیون های خارجی است) این شبکه را نگاه می کنند.

 

جالب اینکه همین شبکه، پس از اینکه چندی پیش دید صداوسیمای ایران، یکی از برنامه هایش را کپی کرده و با ساختاری دیگر تحویل مخاطب داده، به حدی خوشحال و ذوق زده شد که فراموش کرد برنامه های این شبکه نیز، همگی کپی پیستی تمام عیار از برنامه های تلویزیون های خارجی است! 

 

خنده دار تر آنکه، برنامه های سرگرمی کپی برداری شده ی این شبکه که توسط یک خانم جوان اجرا می شود  و تا چند وقت پیش صرفاً، به عکس های روز و سرگرمی های عادی می پرداخت هم "ردای تحلیلگر سیاسی" پوشیده و او هم با آن حد ضعیفش و نگاه سخیفش تحلیلگر سیاسی شده و مدتی است اخبار سیاسی می گوید. درواقع، دست انگلیس و اعضای پشت پرده این شبکه، یکی یکی از برنامه های این شبکه سرگرمی! بیرون می زند!

 

قطعاً بینندگان سایت محترم، اگر با برخی از بخش های مطلب من مخالفند، با این نکته من متفق القولند که انگلیس هیچ گاه، خوبی و خوشی ملت ایران را نخواسته است. چگونه یک شبکه ای مستقر در انگلیس، با ساختمان چند طبقه و ارائه ی برنامه هایی خریداری شده و گران قیمت و .....، می تواند مستقل باشد و به نفع ملت ایران قدم بردارد؟!

 

بینندگان سایت و مردم فهیم ایران، اگر با ساختار مدیریتی و هزار چیز دیگر در کشور مشکل داشته باشند، قائل به نسخه پیچی انگلیسی، آنهم توسط جمعی ایرانی وطن فروش ( که از اتفاقات اخیر ذوق زده شده و از ته قلب خواستار حمله نظامی غرب به ایران هستند) نیستند.

منبع: یادداشت ارسالی به سایت انتخاب 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-10-14 05:00

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
بینندگان سایت و مردم فهیم ایران، اگر با ساختار مدیریتی و هزار چیز دیگر در کشور مشکل داشته باشند، قائل به نسخه پیچی انگلیسی، آنهم توسط جمعی ایرانی وطن فروش ( که از اتفاقات اخیر ذوق زده شده و از ته قلب خواستار حمله نظامی غرب به ایران هستند) نیستند.''/ ?
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید