کد مطلب: 

7310

آخرین قیمت سیم‌کارت؛ از کد یک دو میلیونی تا رایتل اعتباری ۵۰۰ هزار تومانی

سیم‌کارت‌های کد ۱ که از چندی پیش روند افزایش قیمت را دنبال می‌کردند، این روزها به نظر می‌رسد مانند گذشته افزایش سریع قیمت ندارند، با این حال قیمت برخی خط‌های رایتل در بازار قابل توجه است.

 

به گزارش سیتنا به نقل از خبرگزاری دانشجویان، در حال حاضر سیم‌کارت کد ۱ همراه اول با قیمتی بالای دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سیم‌کارت کد ۲ با بهای بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسند. خط ‌های کد ۳ نیز قیمتی بیش از ۸۰۰ هزار تومان و سیم‌کارت‌های کد ۴ بالای ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارند. در میان سیم‌کارت‌های کارکرده همراه اول، کد ۵ این روزها با قیمتی بالغ بر ۵۰۰ هزار تومان و کد ۶ بالغ بر ۴۲۰ تا ۴۳۰ هزار تومان معامله می‌شوند.

همچنین سیم کارت کدهای ۷ کار کرده قیمت بالغ بر ۳۵۰ هزار تومان دارند و کد ۸ کارکرده نیز به قیمت ۳۰۰ هزار تومان به بالا به فروش می‌رسد. خط صفر کد ۸ هم به شکل دولتی ۲۵۵ هزار تومان و به شکل آزاد بالغ بر ۳۴۰ هزار تومان قیمت دارد. بنا بر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت، این روزها سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول که با کد ۹۱۹ شروع می‌شود، در بازار بسیار کم شده‌ و جای آن‌ها را سیم‌کارت‌های ۹۱۰ که با قیمتی بالغ بر ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان فروخته می‌شوند، پر کرده است. نکته جالب آن‌که سیم‌کارت‌های ایرانسل که پیش از این به شکل دو قلو به فروش می‌رفتند، مدتی است تکی به فروش می‌رسند و سیم‌کارت رایتل اعتباری نیز با این که به طور معمولی قیمتی حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان دارد، در شرایط خاص و در صورت رند بودن حتی تا بالای ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. همچنین قیمت خط دائمی رایتل بالای ۱۲۵ هزار تومان است که براساس میزان رند بودن ممکن است این رقم تا ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان و یا حتی تا یک میلیون هم پیش برود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-05-22 20:03

افزودن دیدگاه جدید