کد مطلب: 

6864

مشکل جادادن گوشی‌های بزرگ در جیب‌های کوچک

نسل جدید گوشی‌های هوشمند با اندازه جیب مردم سازگاری ندارد و به عبارت دیگر کاربران برای قرار دادن گوشی خود در جیب‌های‌شان دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش سیتنا، گوشی‌های هوشمند که امروزه به رکن اصلی زندگی روزمره مردم تبدیل شده‌اند، در حال تغییر اندازه هستند و از نظر طول و قطر نسبت به گذشته بسیار بزرگ‌تر شده‌اند و به همین خاطر بیشتر کاربران آمریکایی ترجیح می‌دهند گشت‌وگذارهای اینترنتی خود را روی این دستگاه انجام دهند.
 
به گزارش فارس به نقل از فاکس‌نیوز، گوشی هوشمند Galaxy S سامسونگ که نخستین بار در سال 2010 وارد بازار جهانی شد نمایشگری با عرض 53/2 اینچ و ارتفاع 82/4 اینچ را در خود جا داده بود، اما مدل جدید این محصول که در سال 2013 میلادی معرفی شد عرضش معادل 83/2 اینچ و ارتفاع آن هم معادل 5/5 اینچ بود. این روند باعث شده است تا «دواگ کونکلین» (Doug Conklyn) مدیر طراحی‌های جهانی مرکز Dockers به این نتیجه برسد که نسل جدید گوشی‌های هوشمند با اندازه جیب مردم سازگاری ندارد و به عبارت دیگر کاربران برای قرار دادن گوشی خود در جیب‌های‌شان دچار مشکل شده‌اند.
 
کونکلین در این خصوص گفت: «ما به تازگی اندازه جیب مخصوص سکه‌ها را بزرگ‌تر کردیم. این بخش در اصل یک جیب داخل جیب دیگر است که در سمت راست لباس‌ها قرار می‌گیرد. اندازه این جیب پیش‌تر 3 در 3 سانتی‌متر بود که هم‌اکنون به 4 در 4 سانتی‌متر رسیده است». وی اظهار کرد: «ما هم‌اکنون گروه ویژه‌ای از کارشناس فنی را گرد هم آورده‌ایم تا با کمک آنها بتوانیم لباس‌های جدید را طوری طراحی کنیم که مطمئن شویم نسل جدید تلفن‌های همراه در جیب آنها جا می‌شود».
 
به گفته کونکلین یک جیب استاندارد 13 اینچ طول دارد و بزرگ شدن تلفن‌های همراه باعث شده است تا این فضا با یک گوشی به طور کامل اشغال شود. طراحان در تلاشند تا این مشکل را برای کاربران حل کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-04-30 05:02

افزودن دیدگاه جدید