کد مطلب: 

681

جایزه‌ی پلیس برای تحویل دادن ماهواره!

جایزه‌ی پلیس برای تحویل دادن ماهواره!

پلیس اصفهان به کسانی که به صورت داوطلبانه تجهیزات ماهواره‌ای خود را تحویل دهند، گیرنده‌ی دیجیتالی 15 کاناله تلویزیون هدیه می‌دهد.

 

به گزارش سازمان خبری سیتنا به نقل از اوج، فرمانده‌ی انتظامی استان اصفهان با اشاره به رویکرد فرهنگی پلیس اصفهان در جمع آوری تجهیزات دریافت از ماهواره، اظهار داشت: اعطای رایگان گیرنده‌های دیجیتالی تلویزیون که با پیشنهاد این فرماندهی و همکاری صدا و سیمای مرکز استان و قرارگاه جنگ نرم استانداری به اجرا گذاشته است، گام موثری در جلوگیری از ترویج فرهنگ منحط غربی خواهد بود.

 

سرتیپ حسن کرمی افزود: نگرش پلیس این است که پس از اجرای موفقیت آمیز طرح جمع آوری گیرنده های ماهواره ای و برخورد با استفاده کنندگان و توزیع کنندگان و با توجه به راه اندازی شبکه های متنوع دیجیتالی توسط صدا و سیما جایگزین مناسبی برای کسب اطلاع از اخبار و رویدادهای جهان و مشاهده برنامه های آموزنده فراهم شود.

 

کرمی اظهار داشت: با توجه به درصد بالای استفاده از گیرنده های ماهواره ای در سطح استان، وجود کارگاه های تولید تجهیزات ماهواره ای و حجم وسیع قاچاق این قطعات و تجهیزات، کمیته ای به منظور مقابله نرم افزاری و سخت افزاری با عوارض سوء سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی در سطح استان اصفهان تشکیل شد.

 

وی اضافه کرد: اطلاع رسانی از طریق رسانه های عمومی، تلاش برای ارتقای فرهنگ استفاده از رسانه، تهیه و توزیع بروشور، جمع آوری بشقاب و گیرنده ها و مبارزه جدی با تهیه و توزیع کنندگان این تجهیزات از مهمترین تصمیمات این کمیته است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-11-03 10:32

افزودن دیدگاه جدید