کد مطلب: 

6753

ورود گوشی‎های حاوی تصاویر مستهجن و بازی‌های مبتذل به کشور!

ورود گوشی‎های حاوی تصاویر مستهجن و بازی‌های مبتذل به کشور!

اخیرا گوشی‌هایی با نام یکی از برندهای معروف تلفن‌های همراه به صورت غیر مجاز به کشور وارد شده که حافظه داخلی آن حاوی تصاویر مستهجن و بازی‌های مبتذل است.

به گزارش سیتنا به نقل از مشرق، به تازگی گوشی هایی با نام یکی از برندهای معروف گوشی‌های تلفن همراه به صورت غیر مجاز وارد کشور شده است که در حافظه داخلی آن تصاویر و بازی های مستهجن و مبتذلی وجود دارد.

نکته تامل برانگیز آن جا است که به هیچ وجه این تصاویر و بازی‌ها از روی حافظه گوشی حذف نمی شود.

همچنین گفتنی است این گوشی‌های غیر مجاز با قیمت بسیار پایین در سطح کشور در حال خرید و فروش می باشد.

بنابر این گزارش از آن جایی که بیشترین خریداران این نوع گوشی ها دانش آموزان هستند، می طلبد خانواده‌ها نظارت بیشتری بر روی خرید تلفن همراه برای فرزندان خود داشته باشند.

انتهای پیام

http://www.citna.ir

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-04-22 15:35

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
چه امار دقیقی داری شما!50 درصد ؟؟
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر علی
کلا همیشه میگید یکی یه جا یه جوری یه کاری کرده، برید خودتون پیدا کنید پرتقال فروش را... خب پدر و مادر بیجاره راه بیوفتن تو موبایل فروشیها، آقا گوشی مستهجن دارید؟ که بفهمن اسم گوشی رو؟؟؟ خب بابا جون بگو اسمو... این چه کاریه ؟ همه چیزو باید از زبون نا اهلش بشنویم؟
ارسال شده توسط علی در 11 دى 48 - 04:03
تصویر شخص اهل
آقا راست میگن بگید اسم برند رو ... خبرگذاری که از پشت پرده خبر بده به درد عمه ش می خوره ... شاید خودتونم اسم برند رو نمی دونید ...
ارسال شده توسط شخص اهل در 11 دى 48 - 04:03
تصویر سامان
دوستان یعنی توی این سی سال نفهمیدین که این هم یه جور تبلیغه؟ وقتی یه چیز این مدلی، یا مثلا عروسک زن مصنوعی یا فلان آنتن ماهواره وارد میشه، چجوری باید تبلیغش کرد؟ کاری نداره که یه خبر در مورد کراهت و ابتذالش چاپ می کنیم. بعد مردم که توی نبود این چیزای پیش پا افتاده به هوس و کنجکاوی افتادن خودشون می رن دنبالش تا بخرن مطمئن باشید با انتشار همین خبر، خیلی ها همین الان یه سر به بازار علاالدین زدن که ببینن اومده یانه تا بخرنش
ارسال شده توسط سامان در 11 دى 48 - 04:03
تصویر امیر
همه جای دنیا همه کار خودشونو درست و بجا انجام میدن ولو به نظر بقیه خلاف باشه و برای هدفشون هزینه میکنند .تنها ایرانه که خیانت در کار و شعارهای بیخود داده میشه.شما بخواین یک نرم افزار کاربردی مذهبی درست وحسابی تهیه کنید چندین هزار تومان خرجشه ولی ......
ارسال شده توسط امیر در 11 دى 48 - 04:03
تصویر رضا
واسه سردبیر واقعا متاسفم که همچنین خبرای ناقص و بی محتوایی رو میزاره! دوما: واردات گوشی و ... که معلومه دست کی هاست! مثل روغن و شکر می مونه!
ارسال شده توسط رضا در 11 دى 48 - 04:03
تصویر HHH
خوب راست میگن بچه ها زود باشین بگین اسمشو دیگه. نگفتیم که بگو کی این گوشی ها رو وارد میکنه که اینو هم من میدونم تو هم میدونی و هم این بچه ها، گفتیم اسم گوشی رو بگو.
ارسال شده توسط HHH در 11 دى 48 - 04:03
تصویر محمد
خوبه ازدواج ها را آسان بگیرند و تسهیلات اونو دولتیها روان کنند چون با وجود ازدواج صحیح بر اساس توصیه های نورانی اهل بیت رسول خدا نیمی از دین یک جوان از گزند شیطان رهاسازی می شود و نیمه دیگر آن با تقوی و پرهیز گاری کامل می شود و این امر می رساند که پنجاه درصد انحرافهای شیطان ملعون از امور جنسی آب می خورد چون مایه نکبت و فساد و بی بندو باری است برند گوشی اونوقت رنگ می بازه ربانی مشهد مقدس
ارسال شده توسط محمد در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
امان از گوشی های GLX
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید