کد مطلب: 

6669

درآمد 870 هزار دلاری خواننده‎ی "گانگنام استایل" از یوتیوب

درآمد 870 هزار دلاری خواننده‎ی "گانگنام استایل" از یوتیوب

دقایقی پس از آنکه ستاره‎ی موسیقی کره جنوبی، پارک جه سانگ "سای" طی مراسم در سئول ویدیو کلیپ موسیقی جدید خود با نام "جنتلمان" را پخش کرد، این کلیپ بلافاصله به شبکه‎ی یوتیوب انتقال و مورد استقبال گسترده‎ی کاربران قرار گرفت.

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا، این ستاره‎ی کره‎ای که چند ماه پیش با ترانه‎ای به نام "گانگنام استایل" شهرت جهانی پیدا کرد تاکنون بیش از یک میلیارد و نیم بازدید کننده در یوتیوب داشته است.

این خواننده در شرایطی آلبوم جدیدش را منتشر می کند که ترس و نگرانی ناشی از تهدیدات بمباران اتمی از سوی کره شمالی بر فضای شبه جزیره کره بویژه کره جنوبی سایه افکنده است.

پیش‎تر، خبرگزاری آسوشیتد پرس برآورد کرده بود که سای از طریق تبلیغات در یوتیوب و آیتونز حدود 8٫1 میلیون دلار درآمد داشته است؛ در حالیکه میزان درآمد او از فروش موسیقی آنلاین در کره‎ی جنوبی تنها 60 هزار دلار بوده است.

بیشترین بازدید ویدیو کلیپ گانگنام استایل در ایالات متحده بوده است، همچنین این ویدیو کلیپ حدود 2.9 میلیون بار در آمریکا دانلود شده است.

بر اساس این گزارش درآمد سای از یوتیوب 870 هزار دلار، از فروش سی دی 2.6 میلیون دلار و از آگهی های تبلیغاتی 4.6 میلیون دلار بوده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-04-16 21:43

افزودن دیدگاه جدید